Kaliakra Mare

načítavam...
alltours exclusive

Charakter hotela: Rodina, umiestnenie Direct pláž, All Inclusive

Novovybudovaný rekreačný komplex presvedčí svojou priamou polohou na krásnej, dlhej a širokej piesočnatej pláži Albena. Ponúka ideálne podmienky pre vašu relaxačnú dovolenku na vynikajúcom mieste. V prímorskom letovisku Albena sa nachádza množstvo športových zariadení, veľký aquapark a veľa atrakcií pre mladých a starých.

Poloha: Nachádza sa na kilometrovej, mierne sa zvažujúca pláž Albena. Do centra s mnohými reštauráciami, obchodmi, zábavné podniky cca. 3 minúty.

Vybavenie: Zelená vonkajšia plocha, bazén so sladkou vodou otočený k moru, slnečná terasa, bar pri bazéne s terasou. 2 ležadlá, 1 slnečník na izbu pri bazéne, pláž (uteráky za depozit, vankúše za poplatok). Vstupná hala, recepcia, WLAN, lobby bar, hlavná reštaurácia, terasa. Národná kategória: 4 hviezdičky, 148 izieb, 3 - 4 poschodia, výťahy.

Obytné: dvojlôžková izba (DMS, DM4, cca 19 m²), klimatizácia, minibar (pri príchode), TV, telefón, WiFi, trezor. Sprcha, WC, balkón otočený k moru. Max. 3E / 2E + 2K, rezervovateľné na jedno použitie (EMS)
Rodinná izba (FZ, asi 36 m²), 2 spálne so spojovacími dverami, klimatizácia, minibar (pri príchode), TV, telefón, WiFi, trezor. Sprcha, WC, balkón. Max. 4E + 1K

Jedlo a pitie: all inclusive: raňajky formou bufetu, studený / teplý bufet na obedy a večere, príprava jedla pred očami hostí
Neskoré stúpacie raňajky od 10:00 do 11:00
Občerstvenie od 15:00 do 17:00
V popoludňajších hodinách zmrzlina, koláč, káva/čaj
Nealkoholické, národné alkoholické nápoje s jedlom od 10: 00-23: 00
Minibarauffüllung pri príchode
Večera: 1x obed, 1x večera v jednej z à la carte reštaurácií (pri pobytoch na 7 a viac dní)

Šport a fitnes: stolný tenis, plážový volejbal, šach
2. Tenisové kurty, reflektory, bicykle, lukostreľba, futbal, minigolf, jazda na koni, vodné športy ako vodné bicykle, tryskové člny, šialený banán, parasailing, surfovanie, škola plachtenia (za poplatok)
Vodný park Aquamania, vzdialený cca 1 km (za poplatok, 15.06.-15.09.)

Zábava: 6x týždenne hry, športové súťaže, večerná show, živá hudba (väčšinou mimo hotel)
Stolný futbal, biliard (za poplatok)

Dni voľna zdarma: 7: 6,14: 12,21: 17
Jednolôžková s dieťaťom: fixná cena dieťaťa s hosťom, ktorý platí úplne
Pevná cena pre deti: 1 dieťa vo veku 2-12 rokov


Minis & Maxis (4 - 12 rokov): Miniklub 6x týždenne (viacjazyčný), ráno, popoludní (júl / august)
Detský bazén, tobogán, detské ihrisko,
Mini diskotéka, špeciálne detské menu


Užitočné informácie: Vezmite prosím na vedomie, že až do odvolania vo všetkých krajinách môžu úradne objednané podmienky týkajúce sa Corony mať vplyv na dovolenku. K dispozícii sú tiež výkonnostné obmedzenia v hotelových zariadeniach, ako sú reštaurácie, wellness, bazény a športové oblasti, v starostlivosti o deti a na oficiálne požiadavky je možné v krátkom čase upraviť v závislosti od aktuálneho vývoja. Bohužiaľ, v dôsledku globálnych okolností spôsobených COVID-19 sa tomu nedá zabrániť. Spolu s našimi zmluvnými partnermi robíme všetko pre to, aby bol váš pobyt čo najpríjemnejší.


Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu