Gergana

načítavam...
sám/sama s dieťaťom priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén vodné športy detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel Gergana Beach sa nachádza priamo na jemnej piesočnatej pláži v Albene a ponúka svojim hosťom jedinečnú kombináciu pláže, mora a slávnych lesov Longoz. Za hotelom sa nachádza prírodná rezervácia „Baltata“, ktorá je domovom vzácnych druhov vtákov a inšpiruje ornitológov i chodcov. Do centra mesta Albena sa dostanete pešo asi po 1 200 m alebo elektrickým vlakom (za poplatok). Čas presunu do Albeny cca 55 minút.

Vybavenie: Hotel, ktorý je obľúbený najmä u nemeckých hostí, má 318 izieb a 26 vkusne riešených apartmánov, ktoré sú výhradne v programe schauinsland-reisen, bufetovú reštauráciu s terasou s výhľadom na more, lobby bar a krásne upravené kúpalisko. bazén. Na pláži pred hotelom sa nachádza knižnica a detské ihrisko. V cene sú zahrnuté 2 ležadlá a 1 slnečník na izbu pri bazéne aj na pláži od 3. radu (1. a 2. rad za poplatok). Fitness miestnosť pozýva na športové aktivity, "Spa Medika Albena" v hoteli Dobrudja a kúpele "Elements" v Flamingo Grand Hotel & Spa na relax a relax.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba na pevnine: pohodlne a svetlo zariadená so sprchou / WC, klimatizáciou, sušičom vlasov, balkónom, telefónom, TV s káblovou TV, súpravou na prípravu kávy a čaju, minibarom (za poplatok) a trezorom (za poplatok) . Možno rezervovať aj s výhľadom na more, na jedno použitie alebo ako super ekonomická izba na čiastočne obmedzenom mieste.
Suita: Tieto vysoko kvalitné a nádherne umiestnené izby v pripojenom krídle sú pôvodne súčasťou programu Schauinsland-Reisen. Štýlovo zariadené suity majú výhľad na rieku a park. Majú priestranný obývací priestor / priestor na spanie a samostatnú spálňu oddelenú posuvnými sklenenými dverami. Vybavenie je rovnaké ako v dvojlôžkových izbách. Možno rezervovať aj s výhľadom na more. Pre hostí týchto apartmánov je v cene zahrnutý exkluzívny VIP priestor na pláži a jedenkrát týždenne bezplatný vstup do aquaparku Aquamania (otvorený od 1.6.-15.9.) Na strešnej terase je tiež exkluzívny priestor na ležadlá pre hostí apartmánov s nádherným výhľadom na Albenu a more.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu; Tematické večery dvakrát týždenne (napr. Bulharská a talianska kuchyňa), grilovanie (v hlavnej sezóne), neskoré raňajky do 11:00. Občerstvenie od 15:00 do 17:00 a zmrzlina od 11:00 do 17:00. Okrem toho sú v cene zahrnuté miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v baroch otvorených od 10:00 do 23:00. Organický bufet: čerstvé ovocie a zelenina („domáca výroba“ od spoločnosti Albena Eco Agro, surové ovsené vločky, sušené ovocie, 100% jablkový džús z vlastnej výroby a oveľa viac).

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: 6x týždenne zábava, tanečné predstavenia, predstavenia hier a tanečné večery so živou hudbou.
Hostia hotela Albena majú k dispozícii nový program „Šport okolo“. Hostia sa môžu zúčastniť rôznych nezávislých športových programov v okolitých hoteloch strediska a, ak si to želajú, zúčastniť sa športových programov. Či už skupinové kurzy, plážový volejbal alebo aerobik na pláži, hosť môže cvičiť slobodne a nezávisle na hotelovom komplexe v celom rezorte - „Sports Around“ dáva každému, kto má záujem, túto príležitosť. Hostia môžu získať informácie od športového animátora v hoteli.

Šport v cene: fitnes miestnosť. Plážový volejbal, vodný aerobik, vodné pólo.

Športy za poplatok: tenis, minigolf, jazda na koni, biliard, požičovňa bicyklov.

Program pre deti: detský bazén, detská herňa, detské menu. Animačný program pre deti od 4-12 rokov s mini diskotékou a množstvom hier.

Wellness: Kúpele "Medika-Albena"-Hotel "Dobrudja, Kúpele "ELEMENTS" - Hotel "Flamingo GrandCheck-in od 14:00 hod./Check-out od 11:00 hod.

V neďalekom známom kúpeľnom a liečebnom centre MEDIKA si môžete rezervovať priamo u nás:
Balíček intenzívnej kúry na 5 dní
Individuálny program prevencie a liečby sťažností a chronických zápalových ochorení pohybového aparátu a periférneho nervového systému. Program:
1x lekárska prehliadka
5x čiastočný telesný zábal/blato alebo fango/25 min.
5x liečivý kúpeľ s minerálnou vodou 15 min.
5x elektroliečba 15 min.
5x čiastočná masáž tela 15 min.
SPA balíček A/kódovanie: VA093A (min. 7 nocí pobytu) Cena 199 €
***********
10/15 dňová liečba artroreumy
Účinná prevencia a liečba porúch pohybového aparátu. Program obsahuje 35/50 aplikácií, až 3 terapeutické aplikácie / deň a podľa lekárskeho predpisu:
Fyzikálne vyšetrenie
Čiastočný telový zábal (blato alebo fango) 25 min
Liečebný kúpeľ s minerálnou vodou 15 min
Elektroliečba 15 min
ultrazvuková terapia
Čiastočná masáž tela 15 min
SPA balíček B, kód: VA093B (min. 12 N. pobyt) Cena: 274 €
SPA balíček C, Kód: VA093C (min. 17 N. pobyt) Cena: 345 €


Hotelové služby: Wi-Fi v lobby, na izbách a na pláži. Check-in od 14:00 hod., check-out do 11:00 hod

Poznámky: Tel .: +359 579 62910
E-mail:
Internet ::
***
Všetky priestory hotela sú bezbariérové.
Na požiadanie je možné rezervovať 1 bezbariérovú izbu (dvojlôžková izba orientovaná na zem/DL).

Poznámka 2:
V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2022 na strane 40.
katalógu „Rodinná dovolenka“ 2022 na strane 210.

Poznámka k sezóne: V hoteli VARA54 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/prerezervovanie/zmena je možná len cez organizátora.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu