Arabella Beach

načítavam...
Poloha: Hotel Arabella Beach sa nachádza priamo na kilometer dlhej jemnej piesočnatej pláži v Albene. V hoteli Arabella Beach na vás čaká priateľská atmosféra spojená s vynikajúcimi službami.

Vybavenie: Populárny hotel má 80 dvojlôžkových izieb, 3 apartmány, 22 dvojlôžkových izieb s kuchynským kútom na 6 poschodiach a ponúka lobby s recepciou, reštauráciu s terasou, ako aj občerstvenie, lobby a bar pri bazéne. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza bazén s detským bazénom. V cene izby pri bazéne a na pláži sú 2 ležadlá a 1 slnečník.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: priestranná a svetle zariadená, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou / WC, klimatizácia, sušič vlasov, balkón, telefón, televízia s káblovou TV, minibar (za poplatok) a trezor (za poplatok). Možno si ich rezervovať ako super ekonomickú izbu alebo na jedno použitie. Výhľad na more za poplatok.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, príležitostne tematické večery a tematické bufety. Občerstvenie od 15:00 do 17:00 a zmrzlina od 11:00 do 17:00 v snack bare. Zahrnuté sú bulharské alkoholické a nealkoholické nápoje, bulharská rakia, víno a čapované pivo, minerálna voda, káva a čaj a ovocné džúsy od 10:00 do 23:00. Večerajte do 30.6. a od 1.9. v cene.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Živá hudba a tematické večery najmenej dvakrát týždenne, ako aj možnosť zúčastniť sa tanečných predstavení na susednej pláži Kaliakra.
V lete 2020 bude pre hostí v Albene okrem hotelovej animácie organizovaný 7-krát týždenne ďalší program podujatí. Informácie o tomto sú dostupné od organizátorov v príslušnom hoteli.
Hostia Albeny majú k dispozícii nový program „Šport okolo“, ktorý sa môže zúčastniť rôznych nezávislých športových programov v rôznych hoteloch a prípadne sa zúčastniť športových programov. Či už skupinové kurzy, plážový volejbal alebo aerobik na pláži - hosť môže cvičiť slobodne a nezávisle na hotelovom komplexe v celom rezorte. Program „Šport okolo“ dáva každému záujemcovi túto príležitosť. Informácie o tomto sú k dispozícii od športových animátorov v príslušnom hoteli.

Zahrnuté športy: stolný tenis, plážový volejbal a futbal, step aerobik, vodný aerobik, šípky, šach, backgammon.

Športy za poplatok: tenis, minigolf, biliard, jazda na koni.

Detský program: zábavný program pre deti 4-12 rokov s mini disco a mnoho hier. detské menu.

Wellness: Medi-Spa v Hoteli Dobrudja, Spa „Elements“ v Hoteli Flamingo Grand (všetko za poplatok).

Hotel služby: Wi-Fi je k dispozícii vo vstupnej hale, v reštaurácii a na pláži v cene.

Poznámky: Pláž Arabella
Tel.: + 359 579 64082
Mail:
Prihlásenie od 14:00/Pokladňa až do 11:00

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu