Algara Beach

načítavam...
sám/sama s dieťaťom priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén tobogány vodné športy detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Priestranný, krásne navrhnutý hotelový komplex Effect Algara Beach Club Hotel má vynikajúcu polohu v meste Kranevo, priamo na dlhej piesočnatej pláži. Nákupné a zábavné zariadenia sú v pešej vzdialenosti v centre mesta po cca 500m. Do známeho prímorského letoviska Albena sa dostanete za pár minút taxíkom alebo pešo za približne 30 minút po pláži. Zlaté piesky sú vzdialené len 10 km a dostanete sa k nim autobusom alebo taxíkom. Cesta na letisko Varna trvá asi 50 minút.

Vybavenie: Vkusne zariadený rezort pozostáva z 3 budov a viliek, ktoré sa nachádzajú v záhradnej krajine s rozlohou cca 85 000 m² so starými stromami a lúkami. Aj prechádzka záhradou je ako výlet do krásneho parku. Priamo na pláži, na jedinečnom mieste, je veľký bazén. Ležadlá a slnečníky sú zahrnuté v cene pri bazéne a na pláži. Plážové osušky sú hosťom k dispozícii na recepcii za zálohu. Pestrú ponuku dopĺňa sladkovodný detský bazén s „splash area“.
Izby sú rozmiestnené v rôznych budovách. V hlavnej budove "Presiana" sa nachádza recepcia, výťahy, lobby bar, hlavná reštaurácia a dve à la carte reštaurácie (bulharská/Rodizio). Hneď vedľa hlavnej budovy a priamo na pláži je budova „Roxana“, v ktorej je aj výťah. Vrcholom komplexu je pamiatkovo chránená budova „Asmara“ (areál Royal Club), tiež s výťahom, a priľahlé „Asmara Villas“, ktoré sú zasadené uprostred zelene a tiež patria kráľovskému klubu. Priamo na pláži, na fantastickom mieste s vonkajším aj vnútorným posedením, sa nachádza plážová reštaurácia a plážová časť len pre hostí Royal - plážový bar s obsluhou. Večer na vás čakajú 2 špeciálne à la carte reštaurácie: talianska v hlavnej budove komplexu, orientálna si môžete vychutnať večeru na fantastickom mieste na pláži v špeciálnej reštaurácii a zakončiť deň uvoľnene a romanticky.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Elegantné a štýlovo zariadené dvojlôžkové izby (cca 24-26 m²) majú manželskú posteľ alebo 2 samostatné lôžka, klimatizáciu, sprchu/WC, fén, minibar (denné dopĺňanie nealkoholických a alkoholických nápojov voda a pivo), telefón (za poplatok), príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, satelitná TV, trezor (v cene), Wi-Fi (v cene), laminátové podlahy alebo dlažba, rozkladacia pohovka (pre jednu dospelú osobu alebo až 2 deti, šírka cca 130 cm) a balkón s posedením. Tieto izby sú na strane parku a nachádzajú sa v budovách "Presian" a "Roxana". Možné rezervovať aj ako super ekonomickú izbu, ako aj na jedno použitie a tiež ako jedno/detskú izbu (D1K).
strana s manželskou posteľou Výhľad na more: Dvojlôžkové izby s bočným výhľadom na more (cca 24-26 m²) sú inak vybavené rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby v budove "Presiana" a majú aj bočný výhľad na more.
Dvojlôžková izba Beachfront Deluxe: Izby Beachfront Deluxe (cca 24-26 m²) sa nachádzajú v budove "Roxana" priamo na pláži s balkónom s fantastickým výhľadom na more. Možnosť rezervácie aj na jedno použitie.
Superior Royal: Dvojlôžkové izby Superior Royal (cca 24-26 m²) sú zariadené podobne ako dvojlôžkové izby v budove "Asmara" (niektoré bez balkóna), sú priestrannejšie, luxusnejšie zariadené a zahŕňajú službu Royal Club s všetky jeho výhody. Za príplatok je možné rezervovať aj na jedno použitie.
Suita Deluxe na strane. Výhľad na more: Luxusné suity s bočným výhľadom na more (cca 45-55 m²) sú vybavené ako izby Beachfront Deluxe, ale majú aj oddelenú obývaciu izbu, bočný výhľad na more a nachádzajú sa v budove "Roxana". Keďže sa v týchto apartmánoch môže ubytovať až 5 osôb, sú ideálne pre rodiny.
Kráľovský apartmán: Kráľovské suity (cca 45-55 m²) sa nachádzajú v budove "Asmara" a sú vybavené ako dvojlôžkové izby Superior Royal, avšak suity Royal pozostávajú z 2 samostatných izieb, každá s manželskou posteľou, plus jedna pohovka v jednej zo spální a terasa s rozlohou cca 20 m².
Vila: Vily (cca 50-60m²) sú vzdialené len pár metrov od budovy "Asmara", sú obklopené zeleňou a pozostávajú z 2 izieb s 2 kúpeľňami a sú rovnako vybavené ako dvojlôžkové izby Superior Royal (aj vrátane Royal Club), preto ideálny pre väčšie rodiny (až 5 osôb).

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii. 3-krát týždenne tematické večery a každý deň pestrý zdravý bufet, večer s grilovaním (raz týždenne) a detský bufet. Prípadne si môžete dať večeru v jednej z dvoch à la carte reštaurácií (talianskej alebo orientálnej) v areáli (2x v cene 7-dňového pobytu, nutná rezervácia). Hlavná reštaurácia: Raňajky, obed formou bufetu, večerný bufet a sendviče, ovocie a koláče v lobby bare, snacky, sendviče, hamburgery, hranolky, pizza, šalát na pláži/snack bare od cca 11:00 do 17:00. K jedlám sú zahrnuté nealkoholické nápoje, víno a pivo. Káva, čaj, nealkoholické nápoje, džúsy a miestne a vybrané medzinárodné alkoholické nápoje, pivo a víno v lobby bare 24 hodín denne a v plážovom bare od cca 9:00 do 18:00 v cene.
Royal Club Service: Čo je Royal Club? To znamená, že všetci hostia, ktorí si rezervujú izbu Royal, sa automaticky stávajú členmi nášho Royal Clubu. V mnohých smeroch získate vyšší štandard služieb. Pre vaše pohodlie sú izby vybavené TV s plochou obrazovkou, minibarom (veľký výber nealkoholických a alkoholických nápojov v cene), telefónom (za poplatok), sušičom vlasov, trezorom (vrátane), vysokorýchlostným Wi-Fi pripojením na internet. Fi (vrátane), príslušenstvo na prípravu čaju a kávy alebo stroj na kapsule (denné dopĺňanie v cene), kompletná sada uterákov vrátane plážových osušiek (denná výmena v cene za zálohu) a vysokokvalitné kozmetické produkty. Detské kozmetické produkty, baby balíček na rezervovaných izbách dostanú aj bohatší výber importovaných alkoholických nápojov v bare.Zľava na pranie a žehlenie bielizne na pláži, pre hostí Royal je oddelený priestor s obsluhou.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: Pestrý športový a zábavný program. večerné predstavenia.

Šport zahŕňa: basketbal, futbal, plážový volejbal, tenis a stolný tenis. Rôzne aktivity v rámci animačného programu.

Šport za poplatok: požičovňa bicyklov a rôzne vodné športy na pláži (miestni poskytovatelia).

Program pre deti: „Katta má prázdniny“
Milé deti, viete vlastne, čo robím najradšej? Dovolenka samozrejme! Nechcel by si ma navštíviť na pár dní v hoteli a ísť so mnou na dovolenku? Môžeme sa spolu hrať, robiť ručné práce, hádanky a čítať príbehy. Večer makáme na mini diskotéke. Každému dieťaťu dávam osobný cestovný denník. No, ako to znie? Teším sa na naše stretnutie. Uvidíme sa čoskoro, vaša Katta.
Okrem toho hotel ponúka bazén, detské ihrisko, 6x týždenne miniklub pre deti vo veku 4-12 rokov, ako aj zábavu pre deti a detskú diskotéku. Detské ihrisko, detské predstavenie 1x za 2 týždne. Tiež tematické dni a aktivity.

Hotelové služby: parkovanie (v cene).
Wi-Fi (v celom hoteli).
Plážové osušky (za zálohu).
Detské postieľky (na vyžiadanie a v cene).

Poznámky: Na večeru sa vyžaduje vhodné oblečenie (páni dlhé nohavice).
********
Domáce zvieratá nie sú povolené!
********
Takmer všetky priestory hotela sú bezbariérové.
********
Izby vhodné pre telesne postihnutých (dvojlôžková izba Superior Royal, RS2) je možné rezervovať na vyžiadanie.
********

Poznámka 2: Ul. Černomorská 45
9649 Kranevo
Bulharsko
V katalógu "Rodinná dovolenka" leto 2023 na strane 210.
V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2023 na strane 32.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu