Riviera Holiday Club - Riviera Beach Hotel

načítavam...
Poloha: Hotel Riviera Beach sa nachádza priamo na piesočnatej pláži, uprostred obľúbeného letoviska Holiday Club Riviera. Centrum s mnohými obchodmi, reštauráciami a nočnými klubmi je vzdialené len pár minút chôdze od hotela.

Vybavenie: Hotel Riviera Beach má 290 izieb rozložených celkovo na 6 poschodiach. Hotel svojim hosťom ponúka lobby s recepciou, výťahy, lobby bar s terasou, bufetovú reštauráciu, biznis centrum s konferenčnými miestnosťami, obchody a kaderníctvo (po dohode). Vo vonkajšom areáli môžu hoteloví hostia využívať bazén s minerálnou vodou s pool barom (otvorený od septembra len v závislosti od počasia). V krytom bazéne je ďalší bazén s minerálnou vodou. Ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži zdarma. (1 slnečník a 2 ležadlá na izbu, v závislosti od dostupnosti)

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Vkusne zariadené dvojlôžkové izby majú vaňu/WC, sušič na vlasy, káblovú TV, telefón, minibar (za poplatok), klimatizáciu, kúrenie, trezor na prenájom (bez poplatku) a balkón. Voliteľne možné rezervovať na jedno použitie.
Apartmán: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby pozostávajú apartmány z jedného
Obývacia izba/spálňa a samostatná spálňa.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu v hotelovej reštaurácii. 3 tematické večery/týždeň, cca od 10:00 do 23:00 sa podáva káva, čaj a miestne nealkoholické a nealkoholické nápoje, od cca 10:00 do 12:00 a od 15:00 do 17:00 je k dispozícii občerstvenie a sendviče. K dispozícii sú all inclusive bary vo vstupnej hale. Miestne alkoholické nápoje sú k dispozícii v lobby bare približne od 10:00 do 23:00.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Denné športové animácie pre deti a dospelých (jún - september). Večerné zábavné programy, predstavenia, zábava pre deti i dospelých (6 večerov / týždeň) v amfiteátri

Športy v cene: fitnescentrum, stolný tenis, gymnastika, vodný aerobik, aerobik, šípky,

Šport za poplatok: tenis (tenisové kurty pri hoteli) za poplatok.

Program pre deti: detské ihriská, miniklub pre 4-12 rokov, detský bazén s tobogánom.

Wellness: vnútorný bazén zdarma
SPA centrum, parný kúpeľ, solárium a wellness ponúka za poplatok.
Balíčky Balneo a SPA (je možné rezervovať iba na mieste)

Hotelová služba: Hotelovým hosťom sú za poplatok k dispozícii parkovacie miesta. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo všetkých izbách (zadarmo).

Poznámky: Nie sú povolené domáce zvieratá. Hostia all inclusive majú počas pobytu v hoteli plastový náramok.
Ponuka AI sa začína večerou v deň príchodu a končí obedom v deň odchodu. Check-in od 15:00 hod., check-out do 12:00 hod
***
K dispozícii je bezbariérová izba.

Poznámka 2: Nie všetky priestory hotela sú bezbariérové.
Kontakt:
Riviéra pláž
Tel.: +359 52 386 815
Fax: +359 52 386 808

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovateľskej sezóny (najmä v mesiacoch apríl a koniec októbra) môžu hotely a komplexy klubov niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové aktivity (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) kvôli nízkemu počtu hostí.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu