Perunika

načítavam...
v centre bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén detský bazén piesočnatá pláž wifi
Umiestnenie:
Hotel je vzdialený iba asi 150 m od širokej, mierne svahovitej piesočnatej pláže, na ktorú sa dostanete po schodoch. Do centra s pešou zónou a nočnými klubmi sa dostanete pešo za niekoľko minút. Len 50 m od budovy sa nachádza zastávka verejnej dopravy.

Zariadenie:
Dom rád privíta cestovateľov v celkom 170 izbách. Hostia sú vítaní vo vstupnej hale s recepciou a službou odhlásenia. K dispozícii je výťah, pomocou ktorého sa dostanete na väčšinu poschodí. K vybaveniu patrí trezor. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s okolitým svetom. Na nákupy a prechádzky môžete využiť supermarket a ďalšie obchody. V areáli hotela je krásna záhrada a detské ihrisko. Hostia môžu využívať garáž a parkovisko. K ďalšiemu vybaveniu patrí anglicky hovoriaci personál, služba stráženia detí, lekárska pomoc, izbová služba, služba budenia, práčovňa a kaderníctvo. K dispozícii je aj kyvadlová doprava. Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klímu v miestnosti je možné ovládať klimatizáciou. Väčšina izieb má balkón. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež chladnička a malá chladnička. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy zaisťuje komfortné vybavenie s prístupom na internet, telefónom, TV a WiFi (za poplatok). Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Okrem toho je k dispozícii sušič vlasov.

Šport / zábava:
Relaxovať a kúpať sa dá vo vonkajšom bazéne s detskou časťou. Ležadlá a slnečníky zaručujú relaxačné hodiny. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Ak nechcete pri cestovaní prísť o šport, môžete si zahrať golf. Cyklistika / horská cyklistika je k dispozícii za poplatok. Vďaka fitnes štúdiu, stolnému tenisu, biliardu a šípkam si môžu ubytovaní hostia vybrať zo širokej ponuky indoorových športov. V dome nájdete wellness centrum so saunou a masážnymi procedúrami. Animačný program, diskotéka a nočný klub zaisťujú najlepšiu zábavu vo voľnom čase.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. All inclusive je možné rezervovať. All-inclusive dovolenkári si pochutnávajú na špeciálnych doplnkoch, ako je občerstvenie a výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Na raňajky, obedy a večere tu na hostí čaká chutný a bohatý bufet.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: Visa a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu