Park Hotel Golden Beach Holiday Club

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén wellness piesočnatá pláž wifi
Poloha: Parkhotel "Golden Beach" sa nachádza v prímorskom letovisku Zlaté piesky a je obklopený pokojným parkom na krásnom svahu. Na kilometrovú piesočnatú pláž (prístupnú cez verejné chodníky a schody) je to asi 200 m. Centrum Zlatých pieskov s množstvom nákupných a zábavných možností je vzdialené asi 1 km. Varna je vzdialená asi 19 km.

Vybavenie: Parkhotel Golden Beach ponúka 247 izieb na 9 poschodiach s mnohými balkónovými terasami a fantastickým výhľadom na more. Pre vaše pohodlie je v plne klimatizovanom hoteli k dispozícii reštaurácia s krytou slnečnou terasou, lobby s recepciou a posedením, lobby bar, bar pri bazéne, konferenčná miestnosť a ihrisko na volejbal a minigolf. Ak si rezervujete plážový balíček (pozri informácie o AI), dostanete 2 ležadlá a slnečník na izbu na krásnej piesočnatej pláži.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba s bočným výhľadom na more: Dvojlôžkové izby (cca 21 m²) ponúkajú klimatizáciu, telefón, Wi-Fi (v cene), TV, trezor na prenájom, kúpeľňu/WC, sušič vlasov a balkón s bočným výhľadom na more. Za príplatok je možné rezervovať aj na jedno použitie.
Dvojlôžková izba deluxe bočný výhľad na more: Dvojlôžkové izby deluxe bočný výhľad na more (cca 28 m²) sú zrekonštruované s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby bočný výhľad na more a sú na 5.-9. Poschodie.
Dvojlôžková izba Superior s bočným výhľadom na more: Dvojlôžkové izby Superior s bočným výhľadom na more (cca 24 m²) majú dodatočnú rozkladaciu pohovku, inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s bočným výhľadom na more.
Trojlôžková izba: Priestranné trojlôžkové izby (cca 38 m²) majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, 3 lôžka, rozkladaciu pohovku pre 4. osobu a orientáciu do záhrady alebo parku.

Rezervovateľné možnosti stravovania: All Inclusive: Všetky jedlá formou bufetu

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Bohatý výber jedál bulharskej a medzinárodnej kuchyne v reštaurácii. Raňajky okolo 7:30 – 10:00, obed okolo 12:00 – 14:00 a večera okolo 18:00 – 21:00. Teplé a studené občerstvenie, ako aj ovocie a zmrzlina od cca 10:00 do 11:00 a od cca 15:00 do 17:00 v bare pri bazéne. Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v bare pri bazéne od cca 10:00 do 22:00 a v lobby bare od cca 11:00 do 23:00 hod.
V programe all inclusive nie sú zahrnuté: medzinárodné nápoje, čerstvo vylisované ovocné šťavy a exkluzívny bulharský plážový bar Rolba (otvorený od 29.5.-26.9.).
Plážový balíček (VAR127P): Plážový balíček je možné rezervovať v termíne 1.6.-24.9. a zahŕňa tieto služby: ležadlo a slnečník na oddelenej časti pláže pred plážovým barom "Rolba", ako aj nealkoholické nápoje od cca 10:00 do 18:00, studené občerstvenie a ovocie od cca 15:00 do 16:00 a ľahký obed ako napr B. Šalát a hranolky od cca 12-14 hod v plážovom bare Rolba (od 29.5.-26.9).Kód hotela VAR127P.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: Šport a animácia pre deti

Šport v cene: posilňovňa (cca 45 m²) a volejbal.

Šport za poplatok: minigolf.

Detský program: Detský klub (4-12 rokov) len vonku za priaznivého počasia. detské ihrisko, škôlka a opatrovateľka (za poplatok)

Wellness: balneológia a masáže za poplatok.

Hotelové služby: parkovisko (za poplatok a podľa dostupnosti).
Wi-Fi (v celom hoteli).

Poznámky: Nie všetky priestory hotela sú bezbariérové. Neodporúča sa pre hostí s obmedzenou pohyblivosťou a vozičkárov.

Poznámka 2: Park Hotel Golden Beach
zlaté piesky; 9007 Varna, Bulharsko
Telefón (+359 52) 355 101
E-mail:Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu