Morsko Oko Garden

načítavam...
Poloha: Hotel Morsko Oko Garden je vzdialený iba 50 m od dlhej piesočnej pláže a nachádza sa v severnej časti zlatej pláže.

Vybavenie: Populárny hotel má celkom 218 izieb, ktoré sú rozložené na celkových 5 poschodiach. Hosťom ponúka predsieň s recepciou, požičovňu trezorov (za poplatok) a lobby bar, zmenáreň, tri výťahy a klimatizovanú reštauráciu s terasou. Vonku je bazén, detský bazén a bar pri bazéne. Všetci hoteloví hostia dostanú zadarmo slnečník a dve ležadlá pri bazéne alebo na pláži pred hotelom (uteráky za poplatok).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba na pevnine: Všetky izby majú sprchu / WC, sušič vlasov, telefón, satelitnú TV, chladničku a balkón alebo terasu. Všetky izby majú koberce. Voliteľne tiež rezervovateľné na jedno použitie.
Dvojlôžková izba zboku Výhľad na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby na strane pevniny majú bočný výhľad na more. Voliteľne tiež rezervovateľné na jedno použitie.
Rodinné izby: Rodinné izby sa skladajú z dvoch dvojposteľových izieb s spojovacími dverami. k dispozícii za príplatok s výhľadom na more.
SuperSaver izba: postele s inak rovnakých zariadeniach ako sú verejné priestory letiska dvojlôžkovej izbe na prízemí.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky (cca 7:30 - 10:00), obed (cca 12:00 - 14:00) a večera (cca 18:00 - 21:00) formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Pizza: v snack bare „Bier Haus“ v areáli bazéna sa pizza podáva denne od 12:00 do 15:00. (Samoobslužná oblasť) Medzi jedlami: káva, čaj, občerstvenie, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje z ponuky all inclusive. Domáce víno v cene iba na obed a večeru v hlavnej reštaurácii. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú otvorené od približne 10:00 do 23:00 v baroch, ktoré sú otvorené približne od 10:00 do 23:00. Bar pri bazéne otvorený približne Večera v reštaurácii (predregistrácia najmenej 24 hodín vopred o recepcia a výber z 3 možností, vrátane 1 nealkoholického nápoja alebo 1 minerálnej vody, 1 pohára 175 ml domáceho vína alebo 1 pohára 500 ml čapovaného piva.) Večera za primeranú cenu Oblečenie zahrnuté v all inclusive: medzinárodné nápoje , samostatný vínny lístok a koktailové menu.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: animačný program pre dospelých (6 x týždenne, polovica júna - polovica septembra)

Program pre deti: miniklub, starostlivosť o deti (6-krát týždenne, polovica júna - polovica septembra)

Hotelové služby: V lobby bare a na recepcii je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel Kreditná karta: VISA a MASTERCARD kreditné karty sú akceptované.

Poznámky: Nie sú povolené žiadne zvieratá. Nosenie náramku all-inclusive je nutnosťou pre celý pobyt v hoteli.
Nie všetky priestory hotela sú prístupné pre vozíčkarov a hostí so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka 2: Tel .: 00359 52355501
Fax: 00359 52355587
Mail:

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovateľskej sezóny (najmä v apríli a na konci októbra) môžu hotely a komplexy klubov niekedy obmedziť svoj zábavný a voľnočasový program (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) z dôvodu nízkeho počtu hostí.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu