Melia Grand Hermitage

načítavam...
sám/sama s dieťaťom pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi vyhrievaný bazén v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén tobogány vodné športy wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Štýlový päťhviezdičkový hotel sa nachádza v prvom rade pláže, priamo pri mori, uprostred terasovitej zelenej krajiny, ktorá vedie na promenádu ​​a pláž. Do centra mesta sa dostanete asi po 100 metroch. Existuje mnoho nákupných a zábavných možností. Čas prenosu cca 40 minút.

Vybavenie: Luxusný a elegantný hotel s veľmi kvalitnými službami pre rodiny a páry, ktoré uprednostňujú nadštandardnú atmosféru. Vybavenie zahŕňa 727 priestranných izieb, vstupnú halu s recepciou, kaviareň „Roma“, taliansku bufetovú reštauráciu „Al Dente“, pivný salón (jún - september), paellador „Levante“, „Sunshine Café“ a pódium bar. Obchody a butiky, ako aj rozsiahly areál bazéna s integrovaným detským bazénom, 3 toboganmi a lanovým parkom (približne od júna do septembra) vás pozývajú zdržiavať sa a baviť sa prázdninami. Zo slnečnej terasy máte nádherný výhľad na more a v bare pri bazéne si môžete dať osviežujúce nápoje. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne, zatiaľ čo ležadlá a slnečníky sú k dispozícii za poplatok na verejnej pláži. Na hotelovej hotelovej pláži sú k dispozícii 2 ležadlá a 1 slnečník na izbu so snack barom (nápoje a občerstvenie zadarmo), podľa dostupnosti. (1.6.-15.9.2021)
Hostia rezervovaných typov izieb v programe „The Level“ (DSU, DMU, ​​ ktoré je možné rezervovať od 21. mája do 18. septembra 2021) majú exkluzívne k dispozícii ďalšie vynikajúce jedlá: predĺžené raňajky až do približne 11:00 (v časti „The Level“). „reštaurácia), uvítací nápoj pri príchode na recepcii„ The Level “, prístup do súkromného salónika„ The Level “od približne 13:00 do 20:00 s otvoreným barom s dovážanými destilátmi a nealkoholickými nápojmi (približne 14:30 až 17:00) a čas na čaj (približne 16:00 - 17:00), súkromné ​​odhlásenie / odhlásenie, prístup do súkromnej reštaurácie „The Level“, čítacia a relaxačná časť v salóniku „The Level“, prístup do súkromnej „The“ Úrovňový bazén a záhrada s vyhrievanými bazénmi a zázemím pre dospelých a deti. Exkluzívny záhradný salónik „The Level“ vás pozýva na odpočinok. Saunové a parné kúpele zahrnuté v cene ubytovania YHI Wellness, 50% zľava na služby práčovne. Wi-Fi pripojenie na internet je zahrnuté v izbách a vo všetkých priestoroch hotela The Level. Pohodlie na privítanie, budenie telefónom, vybrané položky v minibare, denné doplňovanie (nealkoholické nápoje), 24-hodinová izbová služba, župany a papuče.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Elegantné izby (približne 43 m²) vybavené mahangonským nábytkom majú kúpeľňu s vaňou / sprchou, WC, sušič vlasov, centrálnu klimatizáciu, satelitnú TV, minibar (za poplatok), trezor a balkón. Možno rezervovať aj na jednorazové použitie alebo ako super ekonomická izba (cca 41 m²).
Dvojlôžková izba výhľad na more / výhľad na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba majú výhľad na more, čiastočne aj bočný výhľad na more a je možné ich rezervovať aj na jednorazové použitie. Izby sú pridelené iba na mieste.
Rodinná izba: Rodinné izby sa skladajú zo 2 dvojlôžkové prepojené izby a výhľadom na oceán (voliteľne pod VARA15 s K2C).
Dvojlôžková izba superior s výhľadom na more: The Level: S podobným vybavením ako dvojlôžková izba, navyše s príslušenstvom na prípravu kávy / čaju, županom a papučami, denné bezplatné doplnenie výberu nealkoholických nápojov v minibare. Voliteľne tiež rezervovateľné na strane parku.
Double Premium (VARA15): Prémiové izby zodpovedajú úrovni "miestností" a majú rovnaké vybavenie ako štandardné izby. Ponúkajú tiež tieto dodatočné vybavenie: privátne check-in/check-out, mini-bar, neskoro v "reštaurácii Level", welcome drink pri príchode, voľný vstup do "úrovne" obývačke servis, 24 hodinová izbová služba
Dvojlôžková izba s výhľadom na more na hornom poschodí: Exkluzívne pre oblasť Schauinsland-Reisen. Izby ako dvojlôžková izba s výhľadom na more, ktoré sa nachádzajú na hornom poschodí a poskytujú nádherný panoramatický výhľad na Čierne more.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: talianska bufetová reštaurácia „Al Dente“ s neskorými raňajkami od 10 do 11 hodín, pizzou a občerstvením od 12:00 do 17:00 a talianskou večerou (rezervácia nutná vopred na recepcii) od 18:30 do 21:00: 30 hodín. „Paellador Levante“ ponúka paellu približne od 12. do 17. hodiny, od júna do septembra „nemecký pivný bar“ s miestnymi špecialitami ako napr. B. Praclíky a klobásy od približne 12:00 do 17:00 a nápoje od približne 12:00 do 23:00 (otvorené od júna do septembra). V „The Stage Bar“ dostanete nápoje ako napr B. čaj, káva, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, ako aj víno a pivo od približne 20:00 do 23:00. Stánok so zmrzlinou (jún - september) približne od 10:30 do 12:30 a od 14:30 do 17:00 V kaviarni „Café Roma“ v lobby bare si môžete od približne 7:30 do polnoci vychutnať čaj, kávu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a koktaily. Okrem toho na vás čaká „Sunshine Café“ s nápojmi ako napr B. čaj, káva, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, ako aj víno a pivo od približne 10:00 do 23:00

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Niekoľkokrát týždenne sa počas dňa a večer koná pestrý zábavný program, živá hudba a živé predstavenia.

Šport zahŕňal: fitnescentrum, veľké poľné šachy, stolný tenis, volejbal, biliard, tobogany a horolezecký park.

Detský program: Hodinová poskytuje detský klub, Deti & Co by Melia! ' (4-12 rokov) pre detskú zábavu. K dispozícii je aj recepcia pre mladších hostí. Detské ihrisko, detský bazén a tobogan sú k dispozícii.

Wellness: Zdarma môžete využívať krytý bazén a vírivku. Za poplatok sa môžete nechať rozmaznávať v modernom kúpeľnom centre so saunou, parným kúpeľom a ďalšími wellness ponukou.

Hotel služby: Wi-Fi je k dispozícii v hale a na izbách.
Detská postieľka bez poplatku (prosím požiadavku pri rezervácii do registra).

Upozornenia: Upozorňujeme, že registrácia je možná v deň príchodu od 15:00 hod. V deň odchodu je 12:00.
****
Na stravovanie je potrebné vhodné oblečenie.
****
Kontakt:
Melia Grand Hermitage
Tel.: +359 52 394 004
Fax: +359 52 333 888
Mail: elia-
*****
Hotel je bezbariérový.
Na požiadanie je možné rezervovať bezbariérové ​​izby.

Poznámka 2: V tomto hoteli je seba ako nefajčiarske zariadenie.
Avšak, hostia sú fajčiarske priestory určené likvidáciu.
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 28.

Sezóna Poznámka: Pre hotel VARA15 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena len organizátorom.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu