Kristel

načítavam...
Poloha: Tento hotel sa nachádza v centre mesta, iba 400 mts ďaleko od centra a od verejnej piesočnatej pláže. ES má krásny park s kvetinami, vysokými stromami a pohodlné sedenie pre odpočinok. Varna letiska je 15 km, centrum Varne sa dostanete za cca 7 km, ideálne pre elegantné nákupy, návštevu mnohých reštaurácií unvon Varne ud barov a zaujímavú prechádzku na historických miestach v Varna a okolie.

Vybavenie Postavený v roku 2011, hotel má 30 priestranných, extravagantné izby v dizajne elegantnej a rôzne Ausf klimatizovaný lobby má 24-hodinová recepcia a lobby bar. Trezory k dispozícii za poplatok na recepcii. Všetky verejné priestory a izby sú centrálne klimatizované, Wi-Fi zdarma v celom hoteli. Vonku nájdete atraktívne bazén, oblasť samostatný detský, so slnečnými terasami, lehátka a slnečníky (zdarma) .v jedál (BB a HP) sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii a na krásne terase v parku., Špeciálne detské menu sú k dispozícii na večeru. K dispozícii je tiež detské ihrisko v areáli.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: cca. 28 m². Luxusne zariadené izby sú vybavené dizajnovým nábytkom, dvomi samostatnými lôžkami alebo manželskú posteľ, koberce, káblovú TV, telefónom, minibarom (za poplatok), Wi-Fi zdarma, kúpeľňa so sprchou/WC, sušičom vlasov a obstarávať zariadených balkón s výhľadom nádherné parku. Možnosť prístelky pre obsadenie od 3 osoby. Upratovanie a denná výmena uterákov, výmena posteľnej bielizne 2x/týždeň
K dostaniu tiež ako DZ = EZ príplatok Single/úloha možný.
Rodinná izba: cca. 50 m², kombinovaný obývacia izba/spálňa s obývacia izba/pohovka a 1 samostatná spálňa s dvojlôžko. Zariadenie, ktoré inak sú v dvojposteľových izbách, ale kúpeľňa s modernou kúpeľňou. (DF2)
Veľká dvojlôžková izba: vybavenie ako dvojlôžkové izby, len cca 50 m² priestranný, rozšíriteľný s ďalšou rozkladacou pohovkou, kúpeľňa s vaňou/WC.

K dostaniu Jedlo: BB/HB: Každé ráno je k dispozícii bohaté raňajky formou bufetu. Bulharskej a medzinárodnej kuchyne a výber z 63 vín sa podávajú v elegantnej reštaurácii pre rezerváciu HP.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Športové a zariadenia: vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži

Detský program: detské ihrisko, detské menu, vysoké stoličky v reštaurácii tam.

Wellness: masáže, jacuzzi, sauna za poplatok

Hotelový servis: Laundry Service (za príplatok)
Konferenčná miestnosť
Parkovacích miest zadarmo (nestrážené)
Fén v kúpeľniach sú k dispozícii.

Poznámky: Postieľky pre deti zadarmo, ale musí byť registrovaný.
priateľský servis pre telesne postihnutých (Vybavenie)

Sezóna Poznámka: V off-sezóny a nízke obsadenosti, hotel si vyhradzuje právo ponúkať menu polpenzia namiesto bufetu.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu