Guesthouse La Casa

načítavam...
bezplatné wifi vonkajší bazén wifi
Poloha: Rodinný hotel je vzdialený iba 800 metrov od pláže. Centrum mesta Sveti Konstantin s obchodmi, reštauráciami a barmi je tiež vzdialené asi 800 metrov.

Vybavenie: Hotel má celkom 12 izieb a apartmánov. V udržiavanej záhrade je bazén a jedna z najlepších talianskych reštaurácií v regióne s vlastnou vínnou pivnicou s vlastnými červenými, ružovými a bielymi vínami. Používanie slnečníkov a ležadiel pri bazéne je bezplatné.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Dvojlôžkové izby sú vybavené klimatizáciou, satelitnou TV, chladničkou, sprchou / WC, sušičom vlasov a balkónom. Voliteľne tiež rezervovateľné na jedno použitie.
Apartmán: Apartmány majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, samostatnú obývaciu izbu s kuchynkou a trezor zdarma.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Raňajky: bohaté raňajky formou bufetu v reštaurácii.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Hotel služby: Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli zdarma (tiež v izbách). Hotel ponúka bezplatné parkovanie (v závislosti od dostupnosti).
Požičovňa áut (za poplatok)

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu