Grifid Arabella

načítavam...
sám/sama s dieťaťom babysitting pre rodiny s deťmi pre deti v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén tobogány vodné športy wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Oáza v srdci Zlatých pieskov a len asi 50 m od dlhej promenády a pár schodov od krásneho piesočnatého okraja. Obzvlášť dobrodružní hostia nájdu zábavu a rozmanitosť v uvoľnenej atmosfére hotela v bezprostrednej blízkosti, priamo na prahu.
. Transfer z/na letisko Varna cca 40 minút.

Vybavenie: Komfortný hotel má 8 poschodí, 294 izieb, lobby s recepciou a lobby barom, výťah, salón bar, obchod s logom GRIFID, hotelovú bufetovú reštauráciu s terasou, 3 à la carte reštaurácie, terasu s občerstvením, kaviareň, salónik pre hostí s TV kútikom a nápojmi a nočným klubom. Vonku sú 2 bazény (jeden s interaktívnym detským bazénom s tobogánom a jeden relaxačný), jacuzzi, snack a slnečná terasa a bar pri bazéne. K dispozícii je aj kúpeľné centrum s vyhrievaným krytým bazénom a multifunkčným športovým ihriskom. Slnečník a 2 ležadlá pri bazéne a na pláži sú zahrnuté na izbu (v závislosti od dostupnosti, 1 slnečník a 1 ležadlo na jednolôžkovú izbu). Vstup do aquaparku hotela Aqua Club GRIFID Bolero je pre hostí v cene (2x denne kyvadlová doprava v cene, 3 šmykľavky pre deti a dospelých, použitie šmykľaviek pre dospelých je povolené len z výšky 1,40 m a aquapark je povolený otvorené od júna do septembra, ak to počasie dovolí).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba Deluxe s bočným výhľadom na more: Dvojlôžkové izby Deluxe s bočným výhľadom na more sú moderne a pohodlne zariadené s kobercom, kúpeľňou/WC, sušičom vlasov, kozmetickým zrkadlom, TV so satelitným príjmom, minibarom (denne dopĺňaný), čajovým/kávovým setom, telefónom, klimatizáciou , Wi-Fi, Vankúšové menu, prenájom trezoru a balkón s čiastočným výhľadom na more. Nefajčiarska izba. Dvojlôžkové izby Deluxe s priamym výhľadom na more je možné rezervovať za príplatok.
Dvojlôžková izba luxusná strana. Výhľad na more typ B: Dvojlôžkové izby deluxe s bočným výhľadom na more typ B sú 4-lôžkové a s inak rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby deluxe s bočným výhľadom na more majú obmedzený kontingent a špeciálnu cenu. Za príplatok je možné rezervovať aj s priamym výhľadom na more. Ideálne pre rodiny.
Rodinná izba s bočným výhľadom na more: Rodinné izby s bočným výhľadom na more sú priestranné a pozostávajú z 2 samostatných izieb (1 spálňa s manželskou posteľou a samostatná obývacia izba s 2 samostatnými lôžkami). Izby sú prepojené spoločnou terasou. K ďalšiemu vybaveniu patrí kúpeľňa/WC, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, TV (v každej izbe jeden), klimatizácia, set na prípravu čaju a kávy, minibar (denné dopĺňanie v cene), Wi-Fi (v cene), vankúšové menu, trezor na prenájom a zariadená terasa s bočným výhľadom na more. Za príplatok je možné rezervovať aj s priamym výhľadom na more.
Super ekonomické izby: Super ekonomické izby, inak s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby Deluxe, môžu byť v trochu nevýhodnej polohe a majú obmedzený kontingent a špeciálnu cenu.
Junior suity s výhľadom na more: Junior suity s výhľadom na more majú kombinovanú obývaciu izbu a spálňu s manželskou posteľou a dvomi rozkladacími pohovkami, klimatizáciu, minibar, súpravu na prípravu kávy/čaju, telefón, vankúšové menu, Wi-Fi, TV, trezor na prenájom a kúpeľňa, WC, fén.

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra All Inclusive: Všetky jedlá v rámci raňajok à la carte od cca 10:00 do 12:00 v tematickom bufete (4x/10 d.). Slávnostná večera každých 10 dní. Večera À la carte (ázijská, bulharská, talianska, nutná rezervácia). Dojčenské a detské menu. v à la carte reštaurácii neskoré raňajky cca 10:00 - 12:00, teplé občerstvenie na terase s občerstvením s hotdogmi, kebabom, pizzou, sendvičmi, hamburgermi a palacinkami (poobede), zmrzlinou, domácimi koláčmi a pečivom z našej ponuky. vlastná cukráreň Coffee shop (cca od 10.00 do 12.00 a okolo 14.30 – 17.00 hod.), BBQ večery (júl-august), miestne a importované alkoholické a nealkoholické nápoje okolo 10.00 – 2.00 hod. Denné dopĺňanie minibaru medzinárodnými a miestnymi alkoholickými a nealkoholickými nápojmi od cca 10:00 do 2:00 v otvorených baroch. Na večeru 2x týždenne tematické večery a 1x slávnostnú večeru každých 10 dní. Večera v 3 à la carte reštauráciách bulharskej, talianskej a ázijskej (nutná rezervácia). Minibar (denne dopĺňaný vodou, nealkoholickými nápojmi a pivom). Vo všetkých hoteloch skupiny Grifid Hotel Group môžu hostia využívať all inclusive až do času vyzdvihnutia transferu.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: Profesionálna klubová animácia.
Voľný vstup do aquaparku GRIFID pre dospelých (nad 1,40 m) a deti s 3 toboganmi v hoteli Aqua GRIFID Club Bolero (jún - september, v závislosti od počasia, 2x denne kyvadlová doprava v cene). Minerálna voda je hosťom k dispozícii zdarma.

Šport v cene: športové ihrisko s tenisovým kurtom (osvetlené za poplatok), futbalové ihrisko, volejbalové ihrisko, basketbalové ihrisko, fitness centrum, Well-Fit zóna na aerobik, Tae Bo, Zumba, Pilates, joga, Fit lopta, vodný aerobik, voda pólo, boccia, šípky, stolný tenis, shuffleboard, streľba zo vzduchovky, turistika, nordic walking a plážové prechádzky.

Šport za poplatok: požičovňa bicyklov

Detský program: Detský klub s konceptom značky.
Miniklub (4-12 rokov) s dennou zábavou pre deti, ihrisko, detský bazén s tobogánom, detská diskotéka vo večerných hodinách a detská show každých 14 dní. Tematické dni a aktivity. Obed a večera s animátormi. "Griffi" maskot Grifid.
Animácia pre mládež 12-17 rokov s rôznymi športovými aktivitami a TEEN ZÓNOU (cca od 19.00 do 22.00 hod.).
Detské a detské menu v à la carte reštaurácii.

Wellness: Wellness centrum Arabella ponúka dokonalú kombináciu relaxačných a osviežujúcich SPA pokušení. Všetky aplikácie a kozmetické procedúry ako aj sauna, hammam, hydromasážna vaňa, relaxačná zóna, kaderníctvo, manikúra, pedikúra, masáže a široká ponuka kúpeľných procedúr (všetko za poplatok).
********************
Kúpeľné balíčky, ktoré je možné rezervovať v Medi Spa Encanto Beach (minimálny pobyt 7 nocí s 5 dňami liečby):
Liečebná kúra GRIFID 324 € na osobu (VAS4A1 kúpeľný balíček A)
1 vstupné lekárske vyšetrenie s 20 procedúrami týždenne (vrátane 3 masáží)
Fyzioterapeutická liečba (20')
3 čiastočné masáže tela (20')
5 terapeutických skupín vodný aerobik (20')
3 čiastočné aplikácie bahna/fanga na vodnom plávacom ležadle „Jouvence“ (25')
2 hydromasážne vane (20')
Teplý lúh a/alebo studený gaštanový obklad (20')

*
Long Covid liečba 370 € na osobu (VAS4B1 kúpeľný balíček B)
1 vstupné lekárske vyšetrenie s meraním saturácie kyslíkom (30')
3 inhalácie s harmančekom, sódou a/alebo morskou vodou (12')
2 oxygenoterapie dvakrát denne x 20 minút s bylinkovým čajom (40')
3 Teplý lúhový obklad na hrudník (15')
2 svetelná terapia Bioptron (12')
2 segmentová masáž pľúc s bylinkami (15')
2 aplikácie bahna na hrudi (20')
2 teplé aromatické vírivé vane s výťažkom z harmančeka (36°) (20')
1 vibračná masáž (stroj) (20')
3 Individuálne terapeutické dýchacie cvičenie (20')
2 Liečebná pohybová terapia na pláži (40')
5 Kneippov chodník (12')
5 infra, aroma alebo bylinková sauna

*
Wellness & Spa výlet snov 373 € na osobu (VAS4C1 Spa balíček C)
Kúpeľná cesta s najvyhľadávanejšími exkluzívnymi wellness a kúpeľnými procedúrami v Medi Spa Encanto, ktoré sú starostlivo a s láskou vybrané tak, aby rozmaznávali vaše telo.
1 „Uvítacia“ masáž (50')
1 terapia na mieru (50')
1 peelingová masáž hammam (30')
1 aroma masáž s organickým olejom (45')
3 hydromasážne vane (20')
1 reflexná masáž chodidiel (25')
2 pleťové masky na vodnej plávajúcej posteli "Jouvence" (20')
1 masáž časti tela (20')
Vyššie uvedené aplikácie sú rozložené do 5 dní. Ak zostanete dlhšie ako 7 dní, tieto môžu byť po dohode rozložené aj na ďalšie dni.

*
Porozprávajte sa so svojou zdravotnou poisťovňou včas (najmenej 3 mesiace pred plánovanou cestou), či by ste dostali dotáciu alebo preplatenie nákladov na ošetrenie v rámci ošetrenia v uznávanom liečebnom stredisku (v rámci EÚ) ( upozorňujeme, že to tak nie je).možné v každej zdravotnej poisťovni). Žiadosť/schválenie nikdy nie je súčasťou cestovnej zmluvy so Schauinsland-reisen.

*

Hotelové služby: Wi-Fi (v lobby a na izbách v cene).
Osušky (v cene).
Parkovisko (za poplatok)

Poznámky: Na večeru platí kód obliekania Smart Casual: šortky povolené, ale nie plavky, plavky, šľapky, tričká/košele bez rukávov atď.
***********************
Domáce zvieratá nie sú povolené!
Check-in od 15:00 / Check-out do 11:00
***********************
K dispozícii sú izby vhodné pre osoby so zdravotným postihnutím. Všetky izby majú vane.

Poznámka 2: Kontakt:
Grifid Arabella
Telefón: +359 52 394 972
Fax: +359 52 394 990
V katalógu „Slnečné destinácie“ leto 2024 na strane 24.

Sezónna poznámka: Možno rezervovať aj pod VARA65.

Informácie o destinácii: Upozorňujeme, že mimo hlavnej turistickej sezóny (najmä v mesiacoch apríl – máj a október) menia hotely a klubové komplexy svoj zábavný a oddychový program (napr. animácie, miniklub alebo vodné športy), ako aj Otváracie hodiny reštaurácií a barov môžu byť niekedy trochu obmedzené z dôvodu malého počtu hostí a premenlivého počasia.Vyberte si požadovanú cestu

Odlet z
Viedeň
Dátum
Ut. 10.09. / 20:45 hod

Air Serbia

St. 18.09. / 04:15 hod

Air Serbia

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLR

Konečná cena/osoba

811,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
Ne. 08.09. / 12:30 hod

Wizz Air Malta

Ne. 15.09. / 16:00 hod

Wizz Air Malta

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, dvojlôžková economy izba, transfer v cene
Touroperátor
ITSX

Konečná cena/osoba

818,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
Ne. 08.09. / 12:30 hod

Wizz Air Malta

Ne. 15.09. / 16:00 hod

Wizz Air Malta

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, dvojlôžková economy izba, transfer v cene
Touroperátor
XDER

Konečná cena/osoba

818,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
Ut. 10.09. / 20:45 hod

Air Serbia

St. 18.09. / 04:15 hod

Air Serbia

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLRD

Konečná cena/osoba

841,00 € | Overiť
Odlet z
Praha
Dátum
Pi. 06.09. / 12:40 hod

SmartWings

Št. 12.09. / 09:50 hod

SmartWings

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, dvojlôžková economy izba, transfer v cene
Touroperátor
XDER

Konečná cena/osoba

844,00 € | Overiť
Odlet z
Praha
Dátum
Pi. 06.09. / 20:30 hod

Air Serbia

Pi. 13.09. / 04:15 hod

Air Serbia

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLR

Konečná cena/osoba

848,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
Ut. 10.09. / 20:45 hod

Air Serbia

St. 18.09. / 04:15 hod

Air Serbia

Dĺžka
8 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, dvojlôžková economy izba, transfer v cene
Touroperátor
ITSX

Konečná cena/osoba

856,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
Ut. 10.09. / 20:45 hod

Air Serbia

St. 18.09. / 04:15 hod

Air Serbia

Dĺžka
8 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, dvojlôžková economy izba, transfer v cene
Touroperátor
XDER

Konečná cena/osoba

856,00 € | Overiť
Odlet z
Praha
Dátum
Št. 12.09. / 12:00 hod

Bulgaria Air

St. 18.09. / 14:05 hod

Bulgaria Air

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLR

Konečná cena/osoba

858,00 € | Overiť
Odlet z
Praha
Dátum
St. 11.09. / 15:00 hod

Turkish Airlines

Ut. 17.09. / 09:30 hod

Turkish Airlines

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, dvojlôžková economy izba, transfer v cene
Touroperátor
ITSX

Konečná cena/osoba

861,00 € | Overiť