Gladiola

načítavam...
Poloha: Populárny a živý hotel Gladiola má centrálnu polohu a je oddelený iba od piesočnatej pláže a obľúbenej párty stodoly záhradou a promenádou. V blízkosti hotela sa nachádzajú obchody, reštaurácie, bary a nespočetné možnosti zábavy.

Vybavenie: Hotel, ktorý uprednostňujú mladí hostia, má celkom 225 izieb na 6 poschodiach a ponúka vstupnú halu s recepciou, výťah, obchod, lekáreň, trezor, reštauráciu, lobby bar s terasou a obchody. Vonku je bazén so samostatným detským bazénom a slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi (zadarmo, podľa dostupnosti). Spolu so sesterským hotelom Gladiola Star tvoria oba domy jeden celok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Dvojlôžkové izby sú pekne vybavené klimatizáciou (podľa hodiny a v závislosti od počasia), satelitnou TV, telefónom, sprchou / WC a balkónom. Voliteľne tiež rezervovateľné na jedno použitie.
Supersparzimmer: Môžu byť inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby na neprednostnom mieste.
Apartmán: Vkusne zariadené so sprchou, WC, balkón, TV so satelitným príjmom, chladničkou, telefónom, klimatizáciou. oddelené dverami: spálňa pre 2 osoby, obývacia izba s možnosťou prístelky (rozkladacie lôžko).

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Popoludní 15-17 hod káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10: 30-22: 30 PM.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Športy v cene: stolný tenis, fitnescentrum

Športové a zariadenia: posilňovňa (zadarmo), vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov.

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet dostupné v celom hoteli za poplatok.

Poznámky: Upozorňujeme, že pri rezerváciách all inclusive zaniká nárok na bezplatné stravovanie v rezervovanom hoteli o 12:00 v deň odchodu.
Neexistujú žiadne bezbariérové ​​izby.
Registrácia: od 15:00 / Odhlásenie: do 11:00

Poznámka 2: Nie všetky časti hotela sú prístupné
Kontakt:
Gladiola
Tel .: +359 52 381 400
Fax: +359 52 381 453

Sezónna poznámka: Upozorňujeme tiež, že mimo hlavnej cestovnej sezóny (najmä v apríli a na konci októbra) môžu hotely alebo komplexy klubov niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové aktivity (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) z dôvodu nižšieho počtu hostí .
****
Pre hotel VARA32 sú dostupné iba možnosti dňa. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu