Gladiola

načítavam...
v centre v blízkosti pláže vonkajší bazén vodné športy detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Obľúbený a živý hotel Gladiola má centrálnu polohu a od piesočnatej pláže a obľúbeného párty mestečka ho delí iba záhrada a promenáda. V blízkosti hotela sa nachádzajú nákupné možnosti, ako aj reštaurácie, bary a nespočetné množstvo zábavných podnikov.

Vybavenie: Party hotel, ktorý preferujú mladí hostia, má celkom 225 izieb na 6 poschodiach a ponúka lobby s recepciou, výťah, obchod, lekáreň, trezor na prenájom, reštauráciu, lobby bar s terasou a obchody. Vonku sa nachádza bazén s oddeleným detským bazénom a slnečnou terasou s ležadlami a slnečníkmi (vrátane a podľa dostupnosti). Spolu so sesterským hotelom Gladiola Star tvoria oba domy jeden celok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú príjemne zariadené s klimatizáciou (na hodinu a v závislosti od počasia), SAT TV, telefónom, sprchou/WC a balkónom.
Za príplatok je možné rezervovať aj ako dvojlôžkovú izbu typu B a izbu pre mladých cestujúcich (obmedzený kontingent a špeciálna cena) a na jedno použitie.
Super ekonomické izby: Super ekonomické izby, inak s rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby, nemusia byť na preferovanom mieste.
1-izbový apartmán: 1-izbové apartmány sú vkusne zariadené a pozostávajú z obývacej izby/spálne a samostatnej spálne, inak s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Izby sú zariadené ako štandardné dvojlôžkové izby, sú však na 4.-6. poschodí a ponúkajú nádherný priamy výhľad na more.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Penzión (VARA32): formou bufetu

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Poobede cca od 15-17 hod káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje cca od 10:30 do 22:30 hod.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport v cene: stolný tenis a posilňovňa.

Šport za poplatok: Rôzne vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov.

Služby hotela: Wi-Fi (v celom hoteli za poplatok).
Parkovisko (za poplatok a podľa dostupnosti).

Poznámky: Bezbariérové izby nie sú k dispozícii.
*******************
Check-in: od 15:00 / Check-out: do 11:00

Poznámka 2: Nie všetky priestory hotela sú bezbariérové
Kontakt:
Gladiola
Telefón: +359 52 381 400
Fax: +359 52 381 453

Poznámka k sezóne: Upozorňujeme tiež, že mimo hlavnej turistickej sezóny (najmä v mesiacoch apríl a koniec októbra) môžu hotely alebo kluby niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové aktivity (napr. animácie, miniklub alebo ponuky vodných športov). z dôvodu nižšieho počtu hostí vtedy .
****
Dodatočne možné rezervovať pod VARA32.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu