Excelsior

načítavam...
Poloha: Hotel, obľúbený pre páry aj rodiny, sa nachádza v hornej časti Zlatých pieskov, kam sa dá dostať po asi 600 metroch schodmi a parkovými cestami. Centrum s mnohými nákupnými a zábavnými možnosťami je vzdialené len asi 200 metrov.

Vybavenie: Moderný hotel ponúka 200 izieb na siedmich poschodiach, vstupnú halu s recepciou, prenájom trezorov, dva výťahy (až do 6. poschodia, na 7. poschodie sa dá dostať po schodoch), lobby bar, reštaurácia s terasou a TV kútik. Vo vonkajšom areáli sa nachádza bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby zrekonštruovaný v zime 19/20 a pohodlné sú vybavené sprchou/WC, klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, chladničkou, minibarom (na vyžiadanie, za poplatok) a balkónom.
Single: V rovnakej vybavenie ako dvojlôžkové izby trochu menší, s veľkou posteľou (cca 150x200 cm).
Dvojlôžková izba superior: S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba, o niečo väčšia a kúpeľňa so sprchou / WC
Super Saver izby: sú vybavené rovnako ako dvojlôžková izba bez balkóna.
Apartmán s 1 spálňou: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú obývaciu izbu s veľkou posteľou (približne 140 x 200 cm), rozkladacou pohovkou a samostatnou spálňou. Kúpeľňa je vybavená sprchou / WC.
Dvojlôžková izba superior s výhľadom na more: Nachádza sa na 7. poschodí. Priestrannejšia a modernejšia ako dvojlôžková izba superior. Kúpeľňa s vaňou / WC

Pri rezervácii all inclusive:
: Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas dňa, ďalšie občerstvenie, popoludňajšia káva a čaj s pečivom. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje cca. 11-23 hod hotela.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Športy v cene: stolný tenis.

Šport za poplatok: Tenis a vodné športy ponúkajú miestni poskytovatelia plážových služieb.

Program pre deti: mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko.

Hotelové služby: Wi-Fi je zdarma v hotelovej hale, v izbách za poplatok.

Poznámky: Hotel ponúka izby s bezbariérovým prístupom, nie všetky oblasti sú prístupné pre osoby so zdravotným postihnutím alebo vozičkári.

Tel.: 00359 52357116
Fax: 00359 52355255
Mail:

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovateľskej sezóny (najmä v apríli a na konci októbra) môžu hotely a komplexy klubov niekedy obmedziť svoj zábavný a voľnočasový program (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) z dôvodu nízkeho počtu hostí.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu