Algara Beach

načítavam...
sám/sama s dieťaťom priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén vodné športy detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Priestranný, nádherne navrhnutý hotelový komplex Effect Algara Beach Club Hotel sa nachádza v Kraneve na vynikajúcom mieste priamo na dlhej jemnej piesočnatej pláži. Nákupné a zábavné možnosti sú v pešej vzdialenosti od centra obce po cca 500 m. Do známeho kúpaliska Albena sa dostanete taxíkom za pár minút alebo po pláži pešo asi za 30 minút. Zlaté piesky sú vzdialené iba 10 km a dostanete sa na ne autobusom alebo taxíkom. Na letisko vo Varne je to približne 50 minút.

Vybavenie: Rezort, ktorý je vkusne zariadený z najlepších materiálov, pozostáva z 3 budov a víl, ktoré sa nachádzajú v záhradnej krajine so starými stromami a lúkami, ktorú vlastní hotel, s rozlohou 85 000 m². Aj prechádzka záhradou je ako výlet do krásneho parku. Veľký bazén je postavený priamo na pláži na jedinečnom mieste. Ležadlá a slnečníky sú v cene. Plážové osušky sú k dispozícii zadarmo na recepcii za zálohu. Pestrú ponuku završuje sladkovodný detský bazén so „splash area“.
Izby sú rozložené na rôznych krídlach budovy. V hlavnej budove „Presiana“ sa nachádza recepcia, výťahy, lobby bar, hlavná reštaurácia a reštaurácia à la carte. Hneď vedľa hlavnej budovy a priamo na pláži je budova „Roxana“, nachádza sa tu tiež výťah. Vrcholom komplexu je pamiatkovo chránená budova „Asmara“ (oblasť Royal Club), tiež s výťahom, a priľahlé „Asmara Villas“, ktoré sú zasadené späť do zelene a tiež patria do Royal Club. Á la carte reštaurácia „Mirage“ je postavená priamo na pláži na fantastickom mieste s vonkajším a vnútorným posedením, kde si môžete počas dňa vychutnať chladivý nápoj a občerstvenie a večer chutné jedlo na fantastickom mieste a vychutnať si deň sa môže skončiť uvoľnene.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Elegantné a štýlovo zariadené dvojlôžkové izby majú posteľ veľkosti king, balkón s posedením, klimatizáciu, sprchu / WC, sušič vlasov, minibar (za poplatok), telefón (za poplatok), súpravu na prípravu čaju a kávy , satelitná TV, trezor (v cene), Wi-Fi (v cene), laminátová podlaha alebo dlaždice, ďalšia rozkladacia pohovka (pre jedného dospelého alebo až 2 deti (šírka asi 130 cm). Tieto izby sú orientované do parku a nachádzajú sa v budovách „Presiana“ a „Roxana“. Je možné si ich rezervovať ako izbu super ekonomickej triedy, ako aj na jedno použitie a ako samostatnú osobu s dieťaťom bez zľavy (D1K). Veľkosť: približne 24 - 26 m² .
Double laterálna. Výhľad na more: Ako to, že sa zdvojnásobí. V budove "Presiana", s čiastočným výhľadom na more a do záhrady. Veľkosť: cca. 24-26 m²
Double Deluxe Beachfront: Ako to, že sa zdvojnásobí. V budove "Roxana" priamo na pláži s nádherným výhľadom na more. K dispozícii aj pre jednorazové použitie. Veľkosť: cca. 24-26 m².
Superior Royal: Vybavené podobne ako dvojlôžkové izby, ale luxusnejšie. Tieto izby majú navyše minibar s denným doplňovaním 1 fľaše minerálnej vody, 2 pív a 2 nealkoholických nápojov. Sada na prípravu čaju a kávy s kávovarom na kapsule, denné dopĺňanie v cene. Vysokorýchlostné Wi-Fi. Nachádza sa v budove „Asmara“. Čiastočne bez balkóna. Možno rezervovať aj na jednorazové použitie. Veľkosť: približne 24 - 26 m².
Suita Deluxe s bočným výhľadom na more: Suity sú vybavené ako dvojlôžkové izby Deluxe Beachfront. Majú tiež samostatnú obývaciu izbu a bočný výhľad na more. V týchto suitách, ktoré sú ideálne pre rodiny, je možné ubytovať až 5 osôb. Nachádza sa v budove „Roxana“. Veľkosť: približne 45 - 55 m².
Suita Royal: Je vybavená dvojlôžkovými izbami Superior Royal a nachádza sa tiež v budove „Asmara“. Suita pozostáva z 2 samostatných izieb, každá s posteľou king. V jednej zo spální je navyše k dispozícii samostatná pohovka ako prístelka. Veľkosť: približne 45 - 55 m² a terasa približne 20 m².
Villa: Vily sú len pár metrov od budovy "Asmara" preč a nachádza sa v prírode. Rovnaké vybavenie ako Superior Royal dvojlôžkovej izbe (tiež vrátane Royal Club), ale majú 2 izby s 2 kúpeľňami, a sú preto ideálne pre rodiny s deťmi (až 5 osôb). Veľkosť: cca. 50-60 m².

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Tematický večer 3x týždenne. Prípadne môžete večerať v jednej z dvoch à la carte reštaurácií (bulharská, stredomorská) v komplexe (raz za 7 dní vrátane, nutná rezervácia). Hlavná reštaurácia: raňajky, obed formou bufetu, večerný bufet, neskoré raňajky, občerstvenie, sendviče, hamburgery, hranolky, pizza a kebab v plážovom bare „Mirage“. Na obed a večeru sa podáva káva, čaj, nealkoholické nápoje, víno a pivo. Káva, čaj, nealkoholické nápoje, pivo, víno, miestne alkoholické nápoje a zmrzlina sú ponúkané v lobby bare a v plážovom bare „Mirage“.
Služba Royal Club :: Čo znamená Royal Club? To znamená, že všetci hostia, ktorí si rezervujú kráľovskú izbu, sa automaticky stanú členmi nášho kráľovského klubu. Získate vyšší štandard kvality služieb v mnohých ohľadoch. Pre vaše väčšie pohodlie sú izby vybavené TV s plochou obrazovkou, minibarom (zadarmo, nealkoholické nápoje, pivo, voda), telefónom (za poplatok), sušičom vlasov, trezorom (zadarmo), Wi-Fi pripojením na internet Fi pripojenie na internet (zdarma), sada na prípravu čaju a kávy (zadarmo, doplňovaná denne), kávovar na espresso s kapsulami (zdarma, doplňovaná denne), kompletná sada uterákov vrátane plážových osušiek (zadarmo, denná výmena) a luxusná kúpeľňová kozmetika. V rámci klubu Royal dostanete prednostnú registráciu a odhlásenie, v bare si môžete dať ďalšie importované alkoholické nápoje a získať zľavu na služby práčovne a žehlenia v hoteli.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Pestrý športový a zábavný program. Večerné predstavenia.

Zahrnuté športy: volejbal, basketbal, futbal, plážový volejbal. Stolný tenis, rôzne aktivity v rámci animačného programu.

Šport za poplatok: tenis, požičovňa bicyklov, rôzne vodné športy na pláži.

Program pre deti: Z dôvodu hygienických opatrení, ktoré sú v súčasnosti potrebné, sa program „Katta chystá na dovolenku“ koná iba v obmedzenom rozsahu. Splash bazén, detské ihrisko, denný miniklub pre deti vo veku od 4 do 12 rokov, ako aj detská zábava a detská diskotéka. Detské ihrisko, detské predstavenie 1x za 2 týždne. Okrem toho tematické dni a aktivity.
Drahé deti, viete, čo mám najradšej? Dovolenka samozrejme! Necítite sa na pár dní na návšteve hotela a trávite spolu so mnou čas? Môžeme hrať spolu, robiť remeslá, puzzle a čítať príbehy. Vo večerných hodinách rozbehneme mini disco. Každému dieťaťu dávam osobný cestovný denník. Ako to znie? Teším sa na vás. Čoskoro sa uvidíme, vaša katta.

Hotelová služba: Parkovanie je bezplatné.
V celom hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Plážové osušky (proti zálohe).
Detské postieľky sú poskytované zadarmo pri rezervácii.

Poznámky: Večera sa vyžaduje pre vhodné oblečenie (dlhé nohavice pre mužov).
Domáce zvieratá nie sú povolené!
Takmer všetky oblasti hotela sú bezbariérové.

Poznámka 2: Ul. Černomorská 45
9649 Kranevo
Bulharsko
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 32.
V katalógu „Rodinná dovolenka“ 2021 na strane 226.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu