Sunny Day Club

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén tobogány detský bazén wifi
Poloha: Hotel Sunny Day Club sa nachádza v severnej časti letoviska Slnečné pobrežie. Pláž je asi 200m od hotela. V bezprostrednej blízkosti nájdete reštaurácie, bary a nočnú zábavu. Autobusová zastávka je vzdialená len pár metrov od vchodu do hotela. Letisko Burgas je vzdialené približne 35 km a letisko Varna 120 km.

Vybavenie: Hotel sa skladá z piatich moderných budov (4 z nich sú päťpodlažné s výťahom a 1 budova je trojpodlažná bez výťahu), hlavnej reštaurácie, bazéna s detským bazénom, slnečníkov a ležadiel pri bazéne. zadarmo, plus bar pri bazéne, priestor na opaľovanie a aquapark so 4 toboganmi. V areáli sa nachádzajú ďalšie 2 detské ihriská, supermarket a zmenáreň.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Veselo zariadené izby (cca 20m²) majú sprchu/WC, rozkladacie kreslo, káblovú TV, telefón, minichladničku, klimatizáciu, balkón s výhľadom na bazén alebo do hotelového dvora. Za príplatok je možné rezervovať aj na jedno použitie.
Apartmán s 1 spálňou: Okrem samostatnej spálne majú apartmány obývaciu izbu s kuchynským kútom, 2 samostatné postele, telefón, káblovú TV, klimatizáciu, stôl so 4 stoličkami, chladničku, kúpeľňu so sprchou / WC a veľký zariadený balkón. .
Apartmán 2 spálne: Priestranné apartmány majú 2 spálne (jedna s manželskou posteľou a druhá s 2 samostatnými posteľami), obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, kuchynka s chladničkou, stolom a 4 stoličkami, klimatizácia, telefón a káblová TV, kúpeľňa so sprchou / WC a tiež priestranný zariadený balkón.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Raňajky + polpenzia: Dopomôžete si bohatými švédskymi stolmi

Národná kategória: 3 hviezdičky

Šport za poplatok: biliard

Hotelové služby: Wi-Fi v reštaurácii zdarma.
Na recepcii a pri bazéne je poplatok.
Supermarket
Zmenáreň
Parkovanie (platenie)

Poznámky: Hotel je len čiastočne vhodný pre hostí s obmedzenou schopnosťou pohybu, nie všetky priestory hotela sú bezbariérové.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu