Sofi

načítavam...
bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén pokojná poloha piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel sa nachádza v tichej bočnej ulici v najobľúbenejšej časti Sozopolu a je vzdialený len cca 200 m od centra nového mesta Sozopol a cca 700 m od historického a malebného starého mesta. Po niekoľkých minútach chôdze (cca 400 m) sa dostanete k nádherným zábavným podnikom, obchody a reštaurácie sú v bezprostrednej blízkosti.

Vybavenie: Veľmi obľúbený u štamgastov hotel ponúka všetko pre úspešnú dovolenku. Zasadené vo sviežej zelenej prírody, kvetinový vzor kam sa pozrieš a krásne krajinářské botaniku vo všetkých vnútorných i vonkajších priestoroch. Hotel ponúka milujúcim vedením pozorného personálu a je chválený štamgastov s výrazom, Clean & Green '.
V príjemnom lobby, nájdete recepciu s zmenárenské služby. Vonku je krásny bazén (zadarmo) so slnečnou terasou, posedením, lehátkami a slnečníkmi. V záhrade je malá kaviareň (otvorené asi 08 až 20 hodín).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Double: Dvojlôžková izba (cca 14m²), sú vybavené manželskou posteľou alebo dvomi samostatnými lôžkami. Medzi ďalšie vlastnosti patrí terakoty alebo parketové podlahy, klimatizáciu, satelitný TV (plochá obrazovka), chladničku, kúpeľňu so sprchou/WC, sušičom vlasov a balkónom na more alebo po súši.
Double Superior: Superior dvojposteľová izba (20m²), sú vybavené rovnakými vybavením ako dvojlôžkové izby väčších a s prídavným samostatným lôžkom. Double Superior schopní pozemné alebo pouličné strane sú (niektoré s výhľadom na more).
Single: Jednolôžkové izby (cca 12²) sú o niečo menšie, pri inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby.
Štúdio: Príjemný štúdia (30m²) sa môžu ubytovať až 4 osoby a sú vybavené manželskou posteľou, ďalšie 2 samostatnými lôžkami, sprcha/WC, chladnička, sušič vlasov, ohrievač vody, klimatizácia, satelitný TV, posedenie s rozkladacou pohovkou a zariadený balkón s výhľadom do ulice.

Raňajky sa podáva priamo pred hotelom v priľahlej miestnej: (30-10 hod asi 8), ak je to potrebné (v dochádzkové vzdialenosti)

Národná kategória: 3 hviezdičky

rezervovať Stravovacie služby :: lôžko/raňajky Zábava: Nočné zábavy sú v bezprostrednej blízkosti hotela.

Športové a zariadenia: Na pláži od miestnych poskytovateľov.

Wellness: Wellness centrum s kozmetickým salónom sa nachádza priamo pri hoteli (poplatok za podanie žiadosti).

Hotelové služby: Wi-Fi (v cene)
Car a bicyklov môžu byť usporiadané cez recepciu.
Práčovňa (za poplatok)
Trezor si možno prenajať na recepcii (cca 5, - ľava/deň)

Poznámky: V hoteli je určená pre hostí s obmedzenou schopnosťou pohybu a mobility problémy kvôli
Rezort zariadenia a nie je vhodný.
**********
Swimmingpool- prístup cca denne. 09-20 hod

Poznámka 2: Adresa:
Stara Planina 23 st.,
Sozopol, 8130, Bulharsko
359 888 784 051 (M)
Sozopol, BulharskoInformácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu