Premier Fort Hotel

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi vonkajší bazén tobogány wellness detský bazén wifi
Poloha: Premier Fort Beach je ideálny pre rodinnú dovolenku a ponúka vynikajúcu kvalitu a služby. Hotel sa nachádza na pokojnej severnej strane Slnečného pobrežia, neďaleko Elenite, oddelený od pláže len promenádou. K zábavným zariadeniam, supermarketu a obchodom sa dostanete pešo za pár minút.

Vybavenie: K vybaveniu hotela patrí hlavná reštaurácia s terasou, tematická reštaurácia „Origin“, à la carte reštaurácia, lounge bar, bar v bazénovej časti s 2 bazénmi, jeden s dvomi toboganmi a samostatným detským bazénom a ďalší s integrovaným detským bazénom. Ležadlá a slnečníky, ako aj bazénové osušky sú pri bazéne k dispozícii zdarma.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Vkusne zariadené dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, Wi-Fi (vrátane), SAT TV (s plochou obrazovkou), trezorom (vrátane), klimatizáciou a balkónom.
(Dodatočne možné rezervovať pod BOJA71 ako štúdio (S12).)
1-izbový apartmán: 1-izbové apartmány sú vybavené rovnakým zariadením ako dvojposteľové izby, ale disponujú aj obývacou izbou s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou až pre 2 osoby, ako aj oddelenou spálňou.
K dispozícii aj ako 2-izbový apartmán za príplatok.
Apartmán Deluxe 2SZ: Apartmán Deluxe 2 spálne sú vybavené ako apartmány s 2 spálňami, sú však o niečo modernejšie a priestrannejšie a majú 2 kúpeľne.
Rodinné izby: Rodinné izby sú o niečo väčšie s inak rovnakým vybavením ako dvojlôžkové a ponúkajú aj možnosť prespatia 3. osoby (kreslo).

Rezervovateľné možnosti stravovania: Raňajky/Polpenzia/Plná penzia: Pestré bufety s možnosťou varenia pred očami hostí.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: Denná animácia a večerná zábava v amfiteátri s animačným javiskom.

Šport zahŕňa: aerobik, vodný aerobik, vodné športy, fitness, stolný tenis, bedminton a šípky.

Šport za poplatok: tenisový kurt v susednom hoteli Prestige Fort (cca 50m chôdze).

Detský program: miniklub a 2 detské ihriská.

Wellness: Hamam (turecký kúpeľ), zoštíhľujúce zóny procedúry (kryolipolýza, laser lipo, vákuová masáž, ultrazvuková starostlivosť o pleť) a masáže (všetko za poplatok).

Služby hotela: Wi-Fi (v celom objekte).

Poznámky: Na jedlo je potrebné vhodné oblečenie.

Poznámka 2: Nie všetky priestory hotela sú bezbariérové.

Poznámka k sezóne: Možno rezervovať aj pod BOJA71.

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu