Premier Fort Hotel

načítavam...
Poloha: Hotel Premier Fort Beach je ideálny pre rodinnú dovolenku a ponúka vynikajúcu kvalitu a služby. Hotel sa nachádza na pokojnej severnej strane Slnečného pobrežia, neďaleko Elenite, oddelený od pláže iba promenádou. K možnostiam zábavy, supermarketom a obchodom sa pešo dostanete za pár minút.

V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia s terasou, tematická reštaurácia "Origin", a la carte reštaurácia, lounge bar, bar pri bazéne s 2 bazénmi, jeden s dvoma toboganmi a samostatný detský bazén a ďalšie s integrovaným detským bazénom. Lehátka a slnečníky, ako aj uteráky pri bazéne sú k dispozícii v bazéne zdarma.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Vkusne zariadené dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, Wi-Fi (cene), satelitná TV (FlatScreen), prenájom, Klimatizácia a balkón.
Apartmán 1 spálňa: Apartmán 1 spálňa sú vybavené ako dvojlôžkové izby, ale navyše s obývacou izbou s kuchynským kútom a výsuvnou pohovkou až 2 osoby a samostatnú spálňu. Za príplatok je tiež rezervateľný ako apartmán 2 spálňa.
Apartmán Deluxe: Apartmán Deluxe je vybavený ako apartmány s 1 spálňou, ale je o niečo modernejší a priestrannejší a má 2 kúpeľne.
Rodinná izba: Rovnako ako dvojlôžkové izby, ale väčšie a s možnosťou prístelky pre 3. osobu (spiace kreslo)

Možnosť stravovania: raňajky/polpenzia/plná penzia: Rôzne švédske stoly so živými varnými stanicami.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Denná animácia a večerná zábava v amfiteátri s animovanou platformou.

Šport Zahrnutý: Aerobik, vodná gymnastika, vodné športy, posilňovňa, stolný tenis, badminton a šípky.

Šport za poplatok: 1 tenisové kurty v susednom hoteli Prestige Fort, CCA. 50m chodník)

Detský program: Mini Club a 2 detské ihriská.

Wellness: Hamam (turecký kúpeľ), Slim Zóna metóda (kryolipolýza, laserový lipo, vákuová masáž, ultrazvuková starostlivosť o pleť) a masáže (všetko za poplatok).

Hotelová služba: Wi-Fi (zahrnuté v celom komplexe).

Poznámky: Na stravovanie sa vyžaduje vhodná šatňa.

Poznámka 2: Nie všetky oblasti hotela sú prístupné.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu