Paradise Beach

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi vonkajší bazén wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Charakter hotela: Rodina, umiestnenie Direct pláž, All Inclusive

Dovolenka zážitok pre celú rodinu! Relaxovať pri bazéne, zatiaľ čo deti sa budú hrať v miniklube, alebo stavať spoločne na pláži, najväčší hrad z piesku na svete!

Poloha: Nachádza sa na piesočnatej pláži v Sveti Vlas, v miernom kopci. Výťah z hotela na pláži. Stred Sveti Vlas sa nachádza cca. 3 km. Letisko Varna je cca. 125 km. |

Vybavenie: V zime 2017/18 zrekonštruovaný hotel je spread. Hlavná budova, 2 prístavby, záhrada, bazén slnečníky, ležadlá pri bazéne (za poplatok na pláži. Lokálne), osušky (GEG. Vklad), bar pri bazéne. Lobby, recepcia, bezdrôtový, hlavná reštaurácia, lobby bar, "Joy Bar", obchody, obchody so suvenírmi. LANDesk :. 4 hviezdičky, 325 izieb.

Obývacia: Dvojlôžková izba (DR, cca 29 m.), Klimatizácia, malá chladnička, Wi-Fi, telefón, TV (24 palcov), trezor. Sprchovací kút, WC, sušič vlasov, balkón. Voliteľné výhľadom na more (otáčkomer). Max 3E, dostupný na jednorazové použitie (december, DEM).
Apartmán typu B (APB, cca. 45 m²), obývacia izba/spálňa, september spálňa, klimatizácia, malá chladnička, Wi-Fi, telefón, TV (24 palcov), trezor. Vaňa/sprchový kút, WC, sušič vlasov, terasa, alternatívne s výhľadom na more (APM). Max. 3E 1K, je možné rezervovať na súkromné ​​použitie (APE, AME)
Ostatné kategórie izieb na vyžiadanie

Stravovanie a pitie: all inclusive: raňajky formou bufetu, studený / teplý bufet na obedy a večere
Neskoré stúpacie raňajky do 11:30
Nealkoholické a národné alkoholické nápoje od 10:00 do 22:30
Občerstvenie od 16:00 do 18:00
Zmrzlina od 10: 00-17: 30 hod.

Wellness a fitnes: wellness zóna (cca 250 m²)
Wellness masáž, sauna, parný kúpeľ, turecký kúpeľ (za poplatok)
Posilňovňa (cca 100 m², za poplatok)

Šport a fitnes: plážový volejbal
Šípky, tenis, vodné športy (všetko ostatné)

Pevná cena pre deti: 2. Dieťa 2-11 rokov


Minis & Maxis (4 - 12 rokov): Mini klub
Integrovaný detský bazén
Detské stoličky v reštaurácii


Užitočné informácie: Vezmite prosím na vedomie, že až do odvolania vo všetkých krajinách môžu úradne objednané podmienky týkajúce sa Corony mať vplyv na dovolenku. K dispozícii sú tiež výkonnostné obmedzenia v hotelových zariadeniach, ako sú reštaurácie, wellness, bazény a športové oblasti, v starostlivosti o deti a na oficiálne požiadavky je možné v krátkom čase upraviť v závislosti od aktuálneho vývoja. Bohužiaľ, v dôsledku globálnych okolností spôsobených COVID-19 sa tomu nedá zabrániť. Spolu s našimi zmluvnými partnermi robíme všetko pre to, aby bol váš pobyt čo najpríjemnejší.


Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu