Paradise Beach

načítavam...
sám/sama s dieťaťom priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Umiestnenie:
Malá, takmer exotická zátoka v letovisku Sveti Vlas je útulným útočiskom, kde má hotel ideálnu polohu na oddychovú letnú dovolenku. Pre tých, ktorí to majú radi živšie, len pár minút chôdze od Slnečného pobrežia, rušného letoviska s množstvom zábavy a vzrušujúcim nočným životom. Súkromná pláž so zlatým pieskom, po ktorej sa jemne valia vlny krištáľovo čistého mora, a tienistý les, ktorý obklopuje scenériu, charakterizujú toto nádherné miesto ako stvorené pre pokojnú dovolenku. Letisko Burgas je vzdialené približne 40 km.

Zariadenie:
9-poschodovej hlavnej budove a 5 vedľajších budovách je hosťom k dispozícii 197 apartmánov a 51 dvojposteľových izieb. Priateľský personál na recepcii vo vstupnej hale vám rád pomôže a poradí. Rekreačná dedinka ponúka trezor, starostlivosť o deti, lekársku pomoc, kaderníctvo a divadlo. Wi-Fi je k dispozícii vo verejných priestoroch (bez poplatku). K dispozícii sú aj obchody. Súčasťou areálu je krásna záhrada a detské ihrisko. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu nechať na parkovisku ubytovacieho zariadenia. Ponuka zahŕňa súkromný kyvadlový autobus.

Ubytovanie:
Izby majú obývací priestor a kúpeľňu a príjemnú vnútornú klímu zabezpečuje klimatizácia. Hostia si môžu vychutnať výhľad na more z balkóna alebo terasy. Voliteľne je možné rezervovať oddelené spálne. Cennosti môžu byť bezpečne uložené v trezore. O optimálny komfort sa postará telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom a WiFi. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a vaňou a sušičom vlasov. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport / zábava:
Zatiaľ čo dospelí si zaplávajú pár kôl vo vonkajšom bazéne, deti sa môžu zabaviť v brodisku. K dispozícii je tiež terasa s ležadlami a slnečníkmi. V bare pri bazéne na hostí čakajú rôzne osviežujúce nápoje. Zariadenie ponúka rozsiahly vonkajší športový program s tenisom, bocciou, plážovým volejbalom a volejbalom. K dispozícii je široká škála športov vrátane vodných športov, ako je windsurfing, jazda na banáne a aqua fit, a za poplatok aj vodné lyžovanie. Rekreačná dedinka ponúka športovým nadšencom aj množstvo indoorových aktivít, a to posilňovňu, stolný tenis, biliard, šípky, squash a aerobik. Súčasťou komplexu je wellness centrum s kúpeľmi, saunou, parným kúpeľom, hammamom, kozmetickým salónom a soláriom. Za poplatok: masáže. Animačný program, miniklub, diskotéka a nočný klub zabezpečia tú najlepšiu zábavu vo voľnom čase.

Stravovanie:
Gastronomický priestor ponúka bar. Hostia sú rozmaznaní kulinárskymi pôžitkami v nefajčiarskej reštaurácii s klimatizáciou a vysokými stoličkami pre deti. All inclusive je možné rezervovať. Medzi výhody all inclusive pobytu patria rôzne ponuky, napríklad výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Na raňajky, obed a večeru čaká hostí chutný a bohatý bufet. Ubytovanie ponúka vegetariánske jedlá pre špeciálne kulinárske požiadavky.

Kreditné karty:
V dovolenkovej dedine prijímajú tieto kreditné karty: Visa a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu