Mercury

načítavam...
Umiestnenie:

Hotel je centrálne umiestnený. Jemne svahovitá piesočnatá pláž s dĺžkou cca. 80 m. Centrum s pešou zónou a množstvom nákupných a zábavných zariadení sa nachádza v bezprostrednej blízkosti.Zariadenie:

Klimatizovaný hotel má 120 izieb a ponúka lobby s recepciou a trezor na prenájom (približne € 3,5/noc), internetový kútik (poplatky platia), hlavnú reštauráciu s terasou, bar, obchod, obchod so suvenírmi a práčovňu. V krásne upravenej záhrade nájdete sladkovodný bazén so slnečnou terasou a snack bar. Plážové ležadlá a slnečníky sú pri bazéne po dostupnosti vrátane. K dispozícii je parkovacie miesto za poplatok (cca 5 €/noc). Kreditné karty: VISA, Mastercard.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Deti:

Pre mladších hostí je k dispozícii detské ihrisko, detský bazén, miniklub (4-12 rokov) s nemecky hovoriacou starostlivosťou, detská zábava a 1 x týždenne detská diskotéka. Detské postieľky si môžete požičať zdarma na vyžiadanie.

Dvojitá izba:

Priateľské a moderne zariadené izby majú kúpeľňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, minibar (za poplatok), klimatizáciu a balkón s posedením (dvojlôžkové). S rovnakým vybavením je k dispozícii malý počet lacných izieb (GNTB). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jednu osobu (D1).

Poznámka:

Domáce zvieratá nie sú povolené.

Preneste si svojpomocne

Upozorňujeme vás na skutočnosť, že táto ponuka nezahŕňa transfer z letiska do hotela a späť. Toto sa musí vykonať na mieste nezávisle a na vaše vlastné náklady.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu