Mercury

načítavam...
Poloha: Hotel má centrálnu polohu a je vzdialený iba asi 120 metrov od jemnej pláže. V blízkosti hotela sa nachádzajú početné nákupné a zábavné podniky

Vybavenie: Hotel má 120 izieb a ponúka lobby s recepciou a internetový kútik. Reštaurácia s terasou, bar, obchody a obchod so suvenírmi. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza bazén s integrovaným detským bazénom a 1 šmykľavkou, slnečná terasa a snack bar. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zadarmo. V celom hoteli bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Dvojlôžkové izby sú pekne zariadené s individuálnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, minibarom (za poplatok), vaňou alebo sprchou / WC s fénom a balkónom.
Voliteľne tiež rezervovateľné na jedno použitie.
Izba Super Economy (BOJB06): Spravidla ide o izby, ktoré sa môžu líšiť umiestnením, veľkosťou a vybavením od štandardných izieb. Za rozdelenie zodpovedá hoteliér na mieste.

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra All Inclusive: All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Káva / čaj, sušienky a zmrzlina pre deti od 15:00 do 17:00. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 22:30

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zahrnuté športy: gymnastika a aerobik

Šport za poplatok: možnosti zábavy v okolí

Program pre deti: Detský klub od 4 do 12 rokov, zábava pre deti každý deň
Raz týždenne mini diskotéka
Detské ihrisko pri bazéne

Wellness: Masáže za poplatok.

Poznámky: Upozorňujeme, že pri rezerváciách all inclusive zaniká nárok na bezplatné stravovanie v rezervovanom hoteli o 12:00 v deň odchodu.

Poznámka 2: Kontakt:
Tel.: 00359-554 24 411
Fax: 00359-554 24 412
Mail:

Sezónna poznámka: Upozorňujeme tiež, že mimo hlavnej cestovnej sezóny (najmä v apríli a na konci októbra) môžu hotely alebo komplexy klubov niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové aktivity (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) z dôvodu nižšieho počtu hostí .
Pre hotel BOJB06 sú dostupné iba možnosti dňa. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu