lti Neptun Beach

načítavam...
sám/sama s dieťaťom priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti vyhrievaný bazén v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén vodné športy wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel Neptun Beach, obľúbený nemeckými hosťami, je od krásnej pláže oddelený iba promenádou. Centrum Slnečného pobrežia je vzdialené asi 100 m. V bezprostrednej blízkosti nájdete niekoľko reštaurácií, ako aj nákupné a zábavné možnosti, autobusová zastávka je vzdialená asi 200 metrov. Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá asi 40 minút (cca 30 km).

Vybavenie: Tento moderný hotel pozostáva z hlavnej budovy a prístavby spojenej s hlavnou budovou s celkovým počtom 334 izieb na 7 poschodiach. Lobby ponúka 24-hodinovú recepciu, lobby bar (nie je zahrnutý v ponuke AI), výťah a klimatizáciu. Hlavná reštaurácia (formou bufetu) a à la carte reštaurácia s národnou a medzinárodnou kuchyňou sa postarajú o kulinárske zážitky. V krásnej záhrade sa nachádza bazén so samostatným detským bazénom, slnečná terasa a bar pri bazéne. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne a za poplatok na pláži zadarmo. Wi-Fi pripojenie na internet je súčasťou celého hotela.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba superior: Izby Superior majú koberce, veľkosť približne 26-30 m² a sú umiestnené v hlavnej budove. K vybaveniu patrí kombinovaná obývacia izba / spálňa, vaňa / sprcha / WC, sušič vlasov, klimatizácia, trezor (zadarmo), minibar (za poplatok), káblová TV, telefón a balkón (zariadený) s výhľadom na krajinu. Rezervácia s výhľadom na more za príplatok. Posledná renovácia: 2019
Dvojlôžkové izby: Tieto izby sa nachádzajú v prístavbe na strane pevniny, majú rozlohu 21-25 m² a sú tiež pokryté kobercom. K dispozícii je nasledujúce vybavenie: kúpeľňa so sprchou / WC, sušič vlasov, 2 jednolôžka a rozkladacia pohovka / pohovka, telefón, satelitná TV, minibar (za poplatok), klimatizácia a zariadený balkón. (Max. Obsadenosť 2 + 1/2 + 0 + 1)
Štúdiá: Vybavené ako dvojlôžková izba superior, približne 31 - 35 m², s výhľadom do parku. Možno rezervovať aj s výhľadom na more alebo bočný výhľad na more. Štúdiá sa nachádzajú v hlavnej budove a boli kompletne zrekonštruované v roku 2019. Majú 3 postele a ďalšiu rozkladaciu pohovku.
Apartmán s 1 spálňou: Apartmány s 1 spálňou majú rozlohu približne 41-45 m², nachádzajú sa v hlavnej budove a pozostávajú z kombinovanej obývacej izby / spálne a samostatnej spálne s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby superior.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Neskoré raňajky do 11:00. 1 večera za pobyt v à la carte reštaurácii. Nápoje v dvoch baroch na terase zdarma (10:00 - 23:00). Občerstvenie (11:00-14:30), káva/čaj a pečivo (15:00-17:30), zmrzlina. Všetky ponuky v bare pri bazéne sú zahrnuté v koncepte AI do 18:00, potom len za platbu.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Denné animácie, 6x týždenne večerné animácie a športové animácie (nemčina, angličtina, miestny jazyk).

Športy v cene: Boccia, stolný tenis, šípky, minigolf, fitness, vodná gymnastika. Vnútorný bazén (vyhrievaný v máji a októbri)

Šport za poplatok: vodné športy ponúkané poskytovateľmi tretích strán na pláži. Požičovňa bicyklov v okolí.

Detský program: Detský klub/miniklub (4-12 rokov), 6x týždenne animácia pre deti počas dňa a večer. Vonkajšie ihrisko, detská diskotéka, detský bazén. Vysoké stoličky v reštaurácii (zdarma), mikrovlnná rúra v reštaurácii (zdarma). Detská postieľka (za poplatok, cca 5 €/deň), TV detský kanál.

Wellness: Wellness zóna so saunou, masážami a kozmetickými procedúrami (všetko za poplatok).

Hotelová služba: Jazyky v hoteli: angličtina, nemčina. Možnosti platby: MasterCard, Visa. Parkovisko (za poplatok), strážené.

Poznámky: Domáce zvieratá nie sú povolené.

1x za pobyt využitie sauny/parného kúpeľa zdarma (rezervácia).

Hotel NEPRIJÍMA maloletých bez sprievodu dospelej osoby.


Poznámka 2: Hotel je bezbariérový.
Na požiadanie je možné rezervovať 3 bezbariérové izby (štandardná dvojlôžková izba/D), ale prístup na balkón je možný len s asistenciou (schodík).

K dispozícii sú niektoré antialergické izby s laminátovou podlahou, rezervácia možná na vyžiadanie (dvojlôžková izba Superior/DSU).

Izby so spojovacími dverami na vyžiadanie (2 x dvojlôžkové izby Superior/DSU).
V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2022 na strane 63.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu