HVD Reina del Mar

načítavam...
sám/sama s dieťaťom babysitting priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi vyhrievaný bazén v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén tobogány wellness detský bazén piesočnatá pláž dizajnový hotel wifi
Umiestnenie: Najnovší produkt renomovanej a populárnej skupiny HVD Group nenecháva dovolenkárov nič po želaní. Nachádza sa priamo na krásnej, kilometer dlhej jemnej piesočnatej a mierne svahovitej pláži Obzor a má vlastnú súkromnú plážovú časť. Historicky zaujímavé centrum mesta Obzor je vzdialené asi 1 km a pozýva vás na prechádzky, nákupy a pobyt. Útulné kaviarne, reštaurácie a bary presvedčia svojou pohostinnosťou. Letiská Varna a Burgas sú vzdialené približne 60 - 70 km. Doba prenosu je približne 75 minút.

Vybavenie: Luxusný hotel so 637 izbami zaujme svojou pôsobivou architektúrou. Na celkovej ploche cca 120 000 m² ponúka všetko vybavenie, ktoré zaistí nezabudnuteľnú dovolenku. Okrem elegantného lobby baru a hlavnej reštaurácie hotel ponúka aj taliansku à la carte reštauráciu "Belinda" (jún - september), rybiu à la carte reštauráciu (cez deň ako snack bar a večer s rezervácia), plážový klub (cez deň ako snack bar a obsluha pri stole), večer je to medzinárodný steak house (poplatok 10 € za dospelú osobu, otvorené od júna do septembra), cukráreň a rôzne bary. Vo vonkajšom areáli sú 3 sladkovodné bazény a 2 detské bazény s tobogánmi. Početné terasy a zelené plochy pozývajú na relax, osvieženie a relax. K ďalšiemu vybaveniu patrí krytý bazén s oddeleným detským bazénom, wellness a fitness centrum. V amfiteátri sa koná večerná zábava. Tu sa o pohodu hostí stará ďalší bar. Pre mladších hostí je pripravený detský klub a tí najmenší sú v dobrých rukách v baby klube.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba na pevninskej strane: Dvojlôžkové izby na pevninskej strane (cca 40 m²) sú vkusne zariadené a vybavené kvalitným nábytkom, dvomi samostatnými lôžkami, rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, priestrannou kúpeľňou so sprchou/WC, minibarom ( denne dopĺňané minerálnou vodou, pivom, vínom, nealkoholickými nápojmi, hranolkami a sladkosťami v cene), trezor (v cene), klimatizácia (centrálne ovládaná), Wi-Fi (v cene), príslušenstvo na prípravu kávy/čaju a balkón alebo terasa na pozemná strana. Izby s výhľadom na more alebo bočným výhľadom na more sú k dispozícii za príplatok. Možné rezervovať aj na jedno použitie alebo ako jednolôžkovú/detskú izbu.
(Je možné si ich rezervovať aj pod BOJB02 ako dvojlôžkovú izbu (D).)
Rodinné izby: Rodinné izby pozostávajú z dvoch dvojlôžkových izieb na strane pevniny (vybavenie pozri dvojlôžková izba na strane pevniny) so spojovacími dverami.
Deluxe Suite Beachfront: Deluxe Suites Beachfront (cca 80 m²), ktoré sú výhradne na základe zmluvy so schauinsland-reisen, sú tiež vkusne a moderne zariadené a majú spálňu s manželskou posteľou, oddelenú obývaciu izbu s možnosťou spánku (gauč alebo kreslo), 2 kúpeľne so sprchou/WC, toaletné potreby, klimatizácia (centrálne ovládaná), príslušenstvo na prípravu kávy/čaju a balkón alebo terasa s priamym výhľadom na more a úchvatnou polohou priamo na pláži.
Beachfront Lagoon Villa: Beachfront Lagoon Villa je dvojpodlažný rodinný apartmán (cca 170 m²) s klimatizáciou (centrálne ovládaná), výhľadom na bazén a s priamym prístupom k bazénu z terasy (samostatný bazén pre vily). K vybaveniu patrí obývacia izba, dve spálne (1x manželská posteľ, 1x samostatné lôžko), dve kúpeľne so sprchou/WC a dve terasy. Preferovaná poloha v bezprostrednej blízkosti pláže je exkluzívna pre schauinsland-reisen.
Beachfront River Villa: Beachfront River Villa je dvojpodlažný rodinný apartmán (cca 170 m²) s výhľadom do záhrady, obývacou izbou, dvoma spálňami (1x manželská posteľ, 1x samostatné lôžko), 2 kúpeľňami so sprchou/WC a dvomi terasy. Preferovaná poloha v bezprostrednej blízkosti pláže je exkluzívna pre schauinsland-reisen.
Super ekonomické izby: Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale majú obmedzenú kvótu a špeciálnu cenu.
Apartmán 1 spálňa: Apartmány 1 spálňa (cca 80 m²) sú tiež vkusne a moderne zariadené a majú spálňu s manželskou posteľou, oddelenú obývaciu izbu s možnosťou na spanie (gauč alebo kreslo), 2 kúpeľne so sprchou/WC, kozmetiku , klimatizácia (centrálne ovládaná), príslušenstvo na prípravu kávy/čaju a balkón alebo terasa na pevninskej strane.

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra All Inclusive: Hlavná bufetová reštaurácia sa nachádza v hlavnej budove vedľa #252;Raňajky (cca 7:30-10:30), obedy (cca 12:30-14:30), večera (cca 18:00). -18 21:00) a polnočné občerstvenie (cca 22:00 - 7:00 hod.) Týždenné tematické večery (francúzsky, taliansky a bulharský), deti a bufetová reštaurácia Biobü je určená len pre dospelých (okrem hlavnej sezóny, otvorená cca od júna do September) Podávajú sa tu raňajky (cca 8-10:30 hod.), obed (cca 12:30-14:00 hod.) a večera (cca 18:30-21:30 hod.).Beach Club: obed ( cca 12-16:30 hod.), Večera/Steak House a la carte (cca 18:30 - 21:30 s rezerváciou a poplatkom 10,00 € za dospelú osobu).Talianska a la carte reštaurácia „Belind“ ( jún až september. Okrem toho raňajky (cca 8:30 - 11:00 - a la carte), obed (cca 12:00 - 15:00 - a la carte) a večera cca 18:30 - 9:00: 30:00 - a la carte -Carte, nutná rezervácia. Snack bar: otvorený od júna do septembraRaňajky (okolo 10:00 - 12:00 - bufet), obed (okolo 12:00 - bufet). - bufet o 17:00) a večera (cca. 18:30 – 21:30 Rybia A-La-Carte reštaurácia Vyžaduje sa rezervácia). Lobby bar 24 hodín denne, 7 dní v týždni, Lobby bar "Mezanin" cca 17:00 - 23:00, Pattiesserie (jún až september) cca 9:00 - 17:00, Vitamínový bar v areáli kúpeľov cca 9:30 hod. ráno - 19:30, New Bar Local cca od 17:00 do 23:00 (jún až september), Amphitheater Bar cca od 17:00 do 23:00 (jún až september) a bar pri bazéne cca od 9:00 do polnoci.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Všestranný športový a animačný program pre malých aj veľkých. Večerná zábava s predstaveniami na hlavnom pódiu.

Šport v cene: fitness centrum, pilates, joga, vodný aerobik, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, boccia, aerobik a kick box.

Šport za poplatok: Rôzne vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov.

Program pre deti: Starostlivosť o deti so zábavou a hrami v Mini-Junior a Teens Club (od 4 rokov) od cca 10-12:30 a od cca 15-17:30.
Baby klub (1,5-3 roky) od cca 10-12:30 a od cca 15-17:30 (nutná rezervácia a starostlivosť o bábätko za poplatok).

Wellness: parný kúpeľ, relaxačná miestnosť, rôzne sauny, soľná jaskyňa, vitamínový bar (vrátane). Masáže (za poplatok).

Hotelové služby: Jazyky: nemčina, bulharčina, francúzština, angličtina a ruština.
Uteráky na pláži a pri bazéne (v cene).
WiFi (v cene).
Za poplatok: práčovňa a čistiareň, obchod so suvenírmi, požičovňa áut a butik.
Uvítacia služba pri príchode s nápojmi, ovocím a sladkosťami a množstvom vybavenia.

Hotelové kreditné karty: Visa, Mastercard, American Express.

Poznámka 2:
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 44.
V katalógu „High Class“ 2021 na strane 142.

Sezónna poznámka: V hoteli BOJB02 sú možné iba denné možnosti. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.

Osobitné hygienické opatrenia
Všeobecné
 • Rozstup pravidlá
 • Hygienické bariéry
 • Desinfektionsspender
 • Maska povinnosť
 • Rozšírený čistiaci účinok
 • Zdravotné prehliadky, keď pracovníci
 • Hygiena školenia pre zamestnancov
 • Dodatočné hygienické opatrenia v gastronómii
 • Dodatočné bezpečnostné opatrenia v gastronómii
 • Školenie hygieny rúk pre zamestnancov
 • Osobné ochranné prostriedky
 • Časový interval medzi rezerváciami izieb
 • Používanie komerčne dostupných dezinfekčných prostriedkov
 • Obmedzený počet osôb: vírivka, wellness centrum
Stravovanie
 • Digital Menu (mobilná)
miestnosti
 • Hygienická súprava
 • Zvýšené upratovanie miestnosti
Služby
 • Ochranné masky pre hostí (za príplatok)
 • bezkontaktná platobná
 • Dezinfekcia plastových kartičiek na kľúče
 • Ochranné prostriedky pre hostí

Informácie o špeciálnych hygienických opatrení sa aplikujú priamo riadi prevádzkovateľ hotela. Ani usporiadatelia, ani Giat prijať zodpovednosť za včasnosť a presnosť informácií.

Vyberte si požadovanú cestu

Odlet z
Viedeň
Dátum
Ne. 25.09. / 12:30 hod

Austrian Airlines

Ne. 02.10. / 16:00 hod

Austrian Airlines

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLRD

Konečná cena/osoba

842,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
St. 28.09. / 12:30 hod

Austrian Airlines

St. 05.10. / 16:00 hod

Austrian Airlines

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLRD

Konečná cena/osoba

842,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
Št. 29.09. / 12:30 hod

Austrian Airlines

Št. 06.10. / 16:00 hod

Austrian Airlines

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLRD

Konečná cena/osoba

842,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
Pi. 30.09. / 12:30 hod

Austrian Airlines

Pi. 07.10. / 16:00 hod

Austrian Airlines

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLRD

Konečná cena/osoba

842,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
Ut. 27.09. / 12:30 hod

Austrian Airlines

Po. 03.10. / 16:00 hod

Austrian Airlines

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLRD

Konečná cena/osoba

842,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
Št. 29.09. / 12:30 hod

Austrian Airlines

St. 05.10. / 16:00 hod

Austrian Airlines

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLRD

Konečná cena/osoba

842,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
Pi. 30.09. / 12:30 hod

Austrian Airlines

Št. 06.10. / 16:00 hod

Austrian Airlines

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLRD

Konečná cena/osoba

842,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
Št. 29.09. / 16:10 hod

Wizz Air

Št. 06.10. / 14:45 hod

Wizz Air

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLR

Konečná cena/osoba

846,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
Ut. 27.09. / 12:30 hod

Austrian Airlines

Ut. 04.10. / 16:00 hod

Austrian Airlines

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLR

Konečná cena/osoba

862,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
St. 28.09. / 12:30 hod

Austrian Airlines

St. 05.10. / 16:00 hod

Austrian Airlines

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLR

Konečná cena/osoba

862,00 € | Overiť