Helena Resort - Helena Sands

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi vyhrievaný bazén v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén vodné športy wellness detský bazén pokojná poloha piesočnatá pláž wifi
Poloha: Luxusný hotel sa nachádza na severnom okraji v pokojnej zóne mierne sa zvažujúceho Slnečného pobrežia a ponúka uvoľnenú a dobre udržiavanú atmosféru. Do centra mesta s nákupnými a zábavnými zariadeniami sa pravidelnými autobusmi dostanete po približne 2 km. Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá asi 40 minút (asi 30 km).

Vybavenie: Elegantne zariadený hotel Helena Sands sa nachádza spolu so svojim 4-hviezdičkovým sesterským hotelom Helena Park v láskyplne udržiavanej záhrade a má 194 izieb na 8 poschodiach. V hoteli je tiež predsieň s recepciou, výťahy, hlavná reštaurácia s terasou, fantasticky situovaná reštaurácia à la carte a bar. V modernom vonkajšom areáli je k dispozícii priestranný bazén s bazénom a snack bar. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo, v závislosti od dostupnosti.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba vidiecka strana: Izby sú moderne a vkusne zariadené. Majú kúpeľňu / WC, klimatizáciu, satelitnú TV, trezor, minibar (za poplatok) a balkón. Možno rezervovať aj na jednorazové použitie (DEL).
(Dodatočne možné rezervovať pod BOJA60 s dvojlôžkovou izbou štandard (DS) alebo na jedno použitie (DE).)
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Tieto izby sú rovnako vybavené ako dvojlôžková izba na pevnine a ponúkajú výhľad na more a je možné ich rezervovať aj na jednorazové použitie (DEM).
Suita Junior s výhľadom na more: Suity Junior sú priestrannejšie a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby. Majú tiež priestor na posedenie s vizuálne oddeleným obývacím priestorom a výhľadom na more. V izbe sú k dispozícii župany.
Suita s výhľadom na more: Suity sú ešte priestrannejšie ako suity Junior a ponúkajú oddelenú obývaciu izbu/spálňu. S rozlohou cca 75 m². a krásny výhľad na more, pozostáva zo spálne a obývacej izby oddelenej dverami. Spálňa má dve lôžka alebo manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku vo výbave zahŕňa TV SAT, klimatizáciu, telefón, bezplatné pripojenie na internet, sušič vlasov, minibar (za poplatok), trezor (za poplatok). Maximálna obsadenosť 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti.
Suite Duplex: Sú vybavené ako apartmány, ale ako mezonetové a s vírivkou v kúpeľni na hornom poschodí. Tieto dvojúrovňové suity s rozlohou cca 80 m² vám ponúkajú dostatok priestoru na dvoch úrovniach a majú obývaciu izbu a spálňu. Ostatné vybavenie je identické s vybavením apartmánov.
Junior suita typ A (BOJA60): Tieto cca 65 m² junior suity majú priestor na spanie a obývací priestor, TV, klimatizáciu, telefón, sušič vlasov, minibar (za poplatok) a trezor (JSA).
Suita typ B (BOJA60): Vybavenie inak rovnaké ako junior suite typ A, priestrannejšie a dvere medzi obývacou a spacou časťou (2SB).

Možnosti rezervácie stravovania: Polpenzia: Bohaté raňajky a večere sa podávajú formou bufetu. Môžete si tiež zvoliť večeru v reštaurácii à la carte. Tematický bufet ponúka kulinárske rozmanitosti dvakrát týždenne.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Šport v cene: fitness, stolný tenis, gymnastika, basketbal, plážový volejbal a vstup do kúpeľov je zdarma.

Šport za poplatok: Hotel ponúka možnosť zahrať si tenis (aj s reflektormi) alebo biliard. Mimo hotela sú na pláži rôzne zariadenia na vodné športy a požičovne bicyklov od miestnych poskytovateľov.

Wellness: Za poplatok: využitie beauty centra so saunou a parným kúpeľom ako aj všetky aplikácie.

Služby hotela: Wi-Fi v celom objekte (vrátane izieb) zdarma.

Poznámky: Kontakt:
Helena Sands
Tel.: +359 554 201028
Fax: +359 554 201028
Mail:
**
Bezbariérové ​​izby je možné rezervovať na požiadanie (DM + D).
**

Poznámka 2:
V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2022 na strane 58.

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovateľskej sezóny (najmä v apríli a na konci októbra) môžu hotely a komplexy klubov niekedy obmedziť svoj zábavný a voľnočasový program (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) z dôvodu nízkeho počtu hostí.
**********
Pre Hotel BOJA60 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/prerezervovanie/zmena je možná len cez organizátora.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu