Helena Resort - Helena Sands

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi vyhrievaný bazén v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén vodné športy wellness detský bazén pokojná poloha piesočnatá pláž wifi
Poloha: Luxusný hotel sa nachádza na severnom okraji v tichej zóne mierne sa zvažujúceho Slnečného pobrežia a ponúka uvoľnenú a udržiavanú atmosféru. Centrum mesta s nákupnými a zábavnými zariadeniami je vzdialené asi 2 km. Premáva tu pravidelná autobusová doprava. Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá cca 40 minút (cca 30 km).

Vybavenie: Elegantne zariadený Hotel Helena Sands sa nachádza spolu so 4-hviezdičkovým sesterským hotelom Helena Park v láskyplne udržiavanej záhrade a má 194 izieb na 8 poschodiach. Hotel má vstupnú halu s recepciou, výťahy, hlavnú reštauráciu s terasou a fantasticky umiestnenú à la carte reštauráciu a bar.V modernom vonkajšom areáli sa nachádza priestranný bazén s bazénom a snack bar. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zahrnuté v cene (v závislosti od dostupnosti).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú moderne a vkusne zariadené s kúpeľňou/WC, klimatizáciou, satelitnou TV, Wi-Fi (v cene), trezorom, minibarom (za poplatok) a balkónom. Za príplatok je možné rezervovať aj na jedno použitie.
(Dodatočne možné rezervovať pod BOJA60 s dvojlôžkovou izbou štandard (DS) alebo na jedno použitie (DE).)
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby ponúkajú výhľad na more, inak s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, navyše s výhľadom na more. Za príplatok (DEM) je možné rezervovať aj na jedno použitie.
Junior suity: Junior suity sú o niečo priestrannejšie s inak rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby a majú aj posedenie s opticky oddelenou obývacou časťou a sú vybavené županmi.
Suita: Suity (cca 75 m²) sú s inak rovnakým vybavením ako junior suity ešte priestrannejšie a pozostávajú z obývacej izby/spálne a samostatnej spálne a majú aj rozkladaciu pohovku v obývacej izbe.
Suite Duplex: Sú vybavené ako apartmány, ale ako mezonetové a s vírivkou v kúpeľni na hornom poschodí. Tieto dvojúrovňové suity s rozlohou cca 80 m² vám ponúkajú dostatok priestoru na dvoch úrovniach a majú obývaciu izbu a spálňu. Ostatné vybavenie je identické s vybavením apartmánov.
Junior suita typ A (BOJA60): Tieto cca 65 m² junior suity majú priestor na spanie a obývací priestor, TV, klimatizáciu, telefón, sušič vlasov, minibar (za poplatok) a trezor (JSA).
Suita typ B (BOJA60): Vybavenie inak rovnaké ako junior suite typ A, priestrannejšie a dvere medzi obývacou a spacou časťou (2SB).

Rezervovateľné možnosti stravovania: Polpenzia: Bohaté raňajky a večere sú podávané formou bufetu. Večer si môžete vybrať aj večeru v à la carte reštaurácii. Tematický bufet ponúka kulinárske rozmanitosti dvakrát týždenne.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Šport v cene: posilňovňa, stolný tenis, gymnastika, basketbal a plážový volejbal.

Šport za poplatok: tenis (aj s reflektormi), biliard, požičovňa bicyklov (v meste) a rôzne vodné športy na pláži (miestni poskytovatelia).

Wellness: Využitie beauty centra so saunou a parným kúpeľom ako aj všetky aplikácie za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi v celom objekte (aj na izbách).

Poznámky: Kontakt:
Helena Sands
Tel.: +359 554 201028
Fax: +359 554 201028
Mail:
**
Bezbariérové ​​izby je možné rezervovať na požiadanie (DM + D).
**

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovateľskej sezóny (najmä v apríli a na konci októbra) môžu hotely a komplexy klubov niekedy obmedziť svoj zábavný a voľnočasový program (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) z dôvodu nízkeho počtu hostí.
**********
Pre Hotel BOJA60 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/prerezervovanie/zmena je možná len cez organizátora.

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu