Garden Nevis Club Hotel

načítavam...
sám/sama s dieťaťom v centre pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi vyhrievaný bazén v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén tobogány vodné športy wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Krásny rezort sa nachádza medzi Slnečným pobrežím a Sveti Vlas na kopci, má rozlohu okolo 50 000 m², je vsadený do krásnej prírody a je obklopený krásnymi zelenými plochami, kvetinovými záhonmi a turistickými chodníkmi. Hotel má vlastnú súkromnú pláž a ponúka kyvadlovú dopravu na ňu (cca 5 minút vrátane). Pláž je piesočnatá, miestami prírodná a kamenistá.
Do dovolenkovej oblasti Slnečné pobrežie s množstvom obchodov, barov a nočných klubov sa dostanete pešo asi za 10 minút (vzdialené asi 700 m). Mesto Nessebar s historickým starým mestom (pamiatka svetového dedičstva UNESCO) je vzdialené len asi 7 km a oplatí sa ho navštíviť.
Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá cca 40 minút (cca 30 km).

Vybavenie: Rozsiahly hotelový komplex ponúka ideálne podmienky pre nádhernú rodinnú dovolenku. Bazénová krajina so samostatným detským bazénom a šmýkačkami láka k čistej kúpacej zábave. Široká ponuka aktivít pre celú rodinu ponúka veľa zábavy a rozmanitosti.
328 moderných a priestranných izieb sa nachádza v hlavnej budove a 4 obytných budovách. Vstupná hala vás privíta vo svetlom, priateľskom prostredí a recepcia je otvorená 24 hodín denne. K dispozícii sú výťahy. Vonku nájdete dostatok priestoru na opaľovanie a relax. Tienisté arkády pozývajú lenošiť.
Užite si osviežujúcu zábavu pri kúpaní v jednom z 3 vonkajších bazénov (v závislosti od počasia) alebo v krytom bazéne. Okrem toho hotel ponúka šmykľavkový bazén s 3 veľkými toboganmi, samostatný detský vodný park a bazén s striekaním. Slnečníky, ležadlá a osušky sú vám bezplatne k dispozícii vo všetkých priestoroch na opaľovanie v okolí bazénov (vrátane). Hotel má súkromnú pláž. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zdarma. Pre hotelových hostí je k dispozícii bezplatná kyvadlová doprava. Hosťom je k dispozícii multifunkčné športové ihrisko a množstvo športových a zábavných zariadení. K dispozícii sú tiež tri reštaurácie s vyváženými, zdravými jedlami a detským bufetom. Hlavná reštaurácia (bufet), plus 1 à la carte reštaurácia (raz týždenne zahrnutá v all inclusive ponuke pri rezervácii na minimálne 7 nocí), snack bar (vrátane) a kaviareň (za poplatok). ponúknuť.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby (cca 20m²) sú vybavené manželskou posteľou, klimatizáciou, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju, trezorom (v cene), mini chladničkou, káblovou TV, telefónom, písacím stolom, kúpeľňou/WC alebo sprchou/WC, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, laminátová podlaha a zariadený balkón.
(Dodatočne možné rezervovať podľa BOJB07 ako štandard dvojposteľovej izby (DS) ).
Junior suity: Junior suity (cca 30-32 m²) sú priestrannejšie s inak rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby a okrem samostatného salónika majú aj manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku.
1-spálňový apartmán: Priestranné 1-spálňové apartmány (cca 50-55m²) majú rovnaké zariadenie ako dvojlôžkové izby, oddelenú spálňu s manželskou posteľou, obývaciu izbu/spálňu s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby a 1 kúpeľňu so sprchou/WC. .
2-spálňový apartmán: 2-spálňové apartmány (cca 65-70m²) majú rovnaké zariadenie ako 1-spálňové apartmány, ale majú ďalšiu spálňu (jedna spálňa s manželskou posteľou a jedna s 2 samostatnými lôžkami).
Super ekonomické izby (BOJB07): Zvyčajne ide o izby, ktoré sa môžu od štandardných izieb odlišovať polohou, veľkosťou a vybavením. Za divíziu je zodpovedný hotelier na mieste.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Všetky hlavné jedlá formou bufetu, ľahké jedlá, koláče/pečivo, zmrzlina, vybrané nealkoholické a národné alkoholické nápoje, vybrané stolové nápoje k jedlám a káva/čaj na #252; raňajky (cca 7:30 - 10:30 hod.), Obed (cca 12:30-14:30 hod.) a večera (cca 18-21 hod.) Hlavná reštaurácia s terasou ponúka medzinárodnú kuchyňu (všetky jedlá formou bufetu, klimatizovaná reštaurácia , vysoké stoličky pre deti sú k dispozícii Oblečenie vyžiadané.1 x týždenne na vyžiadanie večera v à la carte reštaurácii "Taverna" v cene (miestna kuchyňa, výber z menu (stále menu), show cooking, nutná rezervácia, cca 6 :30 - 22:30). Otvorená, klimatizovaná, s terasou pri bazéne. Vyžaduje sa vhodný dress code. Reštaurácia Green and Grill (za príplatok, gril, a la carte (výber z menu), nutná rezervácia, otvorená cca 18:30-22:30, klimatizované , s terasou Vhodný dress code g požadované).'Lobby bar' (pribl. 10:00 – 12:00), „Hlavné pódium – Bar“ (približne 18:00 – 12:00), „Relax Bar“ (cca 10:00 – 18:00) a „Snack Bar“ (cca 10:00 – 18:00) . Kaviareň Thea's Coffee-Bar (za poplatok) Vo všetkých reštauráciách je po predchádzajúcej dohode so šéfkuchárom na mieste možný výber jedál vhodných pre alergikov bez príplatku.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: Denná denná a večerná zábava v angličtine (napr. tanečné a hudobné predstavenia, podvečerná zábava s hudbou a hrami pre celú rodinu) a živé kapely/hudba
Herňa (za poplatok)

Šport v cene: Pestrá ponuka športových a fitness aktivít, šípky, fitness centrum (otvorené od 6:00 do 23:00), aqua aerobik, dance/latina aerobik, relaxačné kurzy, posilňovanie a multifunkčné športové ihrisko, ihrisko na minigolf

Šport za poplatok: biliard a rôzne vodné športy (na verejnej pláži u poskytovateľov tretích strán).

Program pre deti: Detské menu a detský bufet
Detský klub/miniklub (niekoľkokrát týždenne), zábava pre deti (niekoľkokrát týždenne, nemecky hovoriaca zábava), detská herňa, vnútorné a vonkajšie detské ihriská, mini diskotéka (niekoľkokrát týždenne) a zábava pre mládež „Teen hanout“. Detské postieľky (do 2 rokov) sú k dispozícii zdarma, ak si ich rezervujete vopred.

popis cesty: Parkovanie: parkovacie miesta, nekryté: bez poplatku

Wellness: wellness/spa centrum:
Použitie terasy na jogu, 2 sáun, parného kúpeľa (v cene).
Masáže, kúpeľ, kúpeľné a kozmetické procedúry (za poplatok).

Služby hotela: Wi-Fi (v celom hoteli), konferenčné miestnosti, minimarket,
Recepcia (jazyky: nemčina, angličtina, francúzština)
Obsluha hostí (jazyky: nemčina, angličtina, francúzština).
Lekárska služba (za poplatok)
bankomat
Služba práčovne (za poplatok)
batožinový servis
malý obchodík
Bezplatná kyvadlová doprava na pláž

Poznámky: Čas registrácie od 14:00 hod
Čas odhlásenia do 12:00 hod
Neskoré odhlásenie (za poplatok) 48 hodín pred odchodom je potrebné vyžiadať na mieste.
Deti do 12 rokov musia dostať jedlo alebo nápoje v sprievode rodiča/dospelej osoby.

Poznámka 2: Vo všetkých reštauráciách je potrebné dodržiavať dress code.
V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2023 na strane 61.

Sezónna poznámka: Niektoré zariadenia sú závislé od počasia av niektorých prípadoch, s výnimkou hlavnej reštaurácie, môžu platiť obmedzenia dňa a času a/alebo zmeny.
Vedenie si vyhradzuje právo na sezónne zmeny prevádzkovej doby v dôsledku poveternostných podmienok. Pre potvrdenie otváracích hodín kontaktujte, prosím, recepciu.
Mimo sezóny: Mimo hlavných prázdninových období, napríklad máj a september, nemusia byť niektoré zariadenia v určitých časoch dostupné z dôvodu nízkeho dopytu.
Dodatočne možné rezervovať podľa BOJB07.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu