Forum

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén vodné športy detský bazén pokojná poloha piesočnatá pláž wifi
Hotel Forum

Fórum:

Poloha: Iba cca 350 m od dlhej, mierne svahovitej piesočnatej pláže. Hotel sa nachádza v južnej časti letoviska Slnečné pobrežie. Centrum obce je vzdialené asi 3,5 km.

Vybavenie: Hotelový komplex má 52 izieb na 4 poschodiach, vstupnú halu s recepciou, prenájom trezoru, výťah, WiFi v hale a na izbách, reštauráciu a lobby bar. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza sladkovodný bazén. Používanie lehátok a slnečníkov pri bazéne je zahrnuté v závislosti od dostupnosti. Detské postieľky sú k dispozícii zadarmo na požiadanie a v závislosti od dostupnosti. V reštaurácii sú k dispozícii vysoké stoličky.

Ubytovanie: Dvojlôžková izba (min. 1 dospelý / max. 3 alebo 2 dospelí + 1 dieťa): Moderné izby majú sprchu / WC, sušič vlasov, WiFi (v cene), telefón, trezor (v cene), satelitnú TV, minibar (za poplatok) , klimatizácia a balkón alebo (min. 2 dospelí, max. 3 dospelí alebo 2 dospelí + 2 deti): Štúdiá sú o niečo väčšie a majú podobné vybavenie ako dvojlôžkové izby. Apartmány (min. 2 dospelí, max. 4 dospelí alebo 2 dospelí + 2 deti): Apartmány s podobným vybavením ako dvojlôžkové izby majú tiež obývaciu izbu s možnosťou spania a samostatnú spálňu.

Šport / zábava / wellness: Za platbu: rôzne možnosti vodných športov na pláži od miestnych poskytovateľov.

Informácie o rade:
  • BB: raňajky (v cene)
  • Plná penzia (za príplatok) s ďalšími obedmi a večerami v all-la-carte reštaurácii


Poznámky: Parkovanie: v areáli hotela na vyžiadanie a za poplatok (podľa dostupnosti)
Kreditné karty: VISA; Mastercard

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu