Flamingo Sonnenstrand

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Komplex je centrálne umiestnený v obľúbenej dovolenkovej oblasti Slnečné pobrežie. Dlhá pláž s jemným pieskom s pozvoľným vstupom do vody je vzdialená cca 200 m a rušné centrum s množstvom nákupných a zábavných možností je vzdialené cca 1,5 km.

Vybavenie: Dovolenkový hotel má 158 izieb na šiestich poschodiach a ponúka lobby s recepciou a trezorom na prenájom, výťah, reštauráciu, bar a rôzne obchody. Vo vonkajšom areáli je bazén a slnečná terasa. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Moderné izby majú telefón, SAT TV, minibar (za poplatok), klimatizáciu (na hodinu a v závislosti od počasia), vaňu alebo sprchu/WC a balkón alebo terasu. Voliteľne možné rezervovať na jedno použitie.

Rezervovateľné možnosti stravovania: K dispozícii. Všetky ponúkané nápoje sú k dispozícii aj mimo času jedla, ale potom sú spoplatnené.

Pri rezervácii all inclusive:
Al Inclusive light: raňajky, obedy a večere formou bufetu, nápoje k raňajkám: čaj, káva, voda, ovocné šťavy nápoje k obedu a večeri: voda, džúsy, nealko nápoje, pivo a víno (talianske víno) Popoludní v reštaurácia - občerstvenie, pečivo, vybrané džúsy, čaj, káva a ponúkané nápoje sú k dispozícii aj mimo času stravovania, ale potom za poplatok.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Šport v cene: posilňovňa

Program pre deti: detské ihrisko

Wellness: masáže a sauna

Služby hotela: Wi-Fi v lobby (zdarma) - na izbách za poplatok.

Poznámky: Kontakt
plameniak
Tel: 00359-55424625
Fax: 00359-55424828
Mail:

Poznámka k sezóne: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovnej sezóny (najmä v mesiacoch apríl a koniec októbra) môžu hotely a kluby niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové programy (napr. animácie, miniklub alebo ponuky vodných športov). vtedy malému počtu hostí.

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu