Duni Royal Resort - Holiday Village

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti vonkajší bazén vodné športy wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Duni Royal Resort zahŕňa 5 hotelov v malebnom prostredí, uprostred prírodnej rezervácie na miernom svahu, vsadený do dún, dlhé piesočnaté pláže, niektoré priamo na pláži v nádhernej zátoke. a prírodná lesná oblasť asi 7 km od Sozopolu. Malé uličky v hotelovom komplexe, chodníky a typická architektúra prekvapia a inšpirujú osobitou atmosférou. Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá cca 60 minút (cca 45 km).

Vybavenie: V stredisku je na ploche takmer 50 hektárov celkom 5 hotelov pre rodiny, single cestovateľov a páry hľadajúce pokoj a pohodu, priateľov a športových dovolenkárov. Ponúka 10 tenisových kurtov, 4 bazény, vlastný aquapark, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi pri bazéne a na pláži, množstvo športových aktivít, fantastické reštaurácie, bary, stánky s občerstvením a nápojmi, koktejlové bary, amfiteáter, obchody. , fitness a sauny a minigolfové ihrisko, lukostreľnica a dokonca aj vlastný malý prístav. Na pláži sú ponúkané rôzne vodné športy. Čaro malej bulharskej dediny tu bolo dokonale obnovené a nesplní žiadne želania.
Ubytovanie v Duni Holiday Village je v niekoľkých malých domčekoch v štýle viliek, všetky sú individuálne zariadené a štýlovo zapadajú do areálu v dedinskom štýle s priamou prechádzkou na pláž (vzdialenosť (cca 500-600 m), pozdĺž krásnych zelených plôch , parkové chodníky, amfiteáter a ďalšie hotelové zariadenia.Na pláži je snack bar s občerstvením a nápojmi.V budovách pripomínajúcich vilu je 293 izieb a apartmánov, hotel ponúka svojim hosťom vlastnú recepciu, bufetovú reštauráciu, 2 a la carte reštaurácie (bulharská a talianska, čiastočne aj v ostatných hoteloch), bar pri bazéne a lobby bar, vonku je bazén s integrovaným detským bazénom, ako aj veľká záhrada s dostatkom priestoru na opaľovanie, ležadlá, slnečníky a osušky sú k dispozícii pri bazéne aj na pláži zdarma Pre hostí je aquapark rezortu „DUNI Aquapark“ so 6 toboganmi. zadarmo a je od 1.6. do 15.9. otvorené. Hostia môžu využívať všetky zariadenia sesterských hotelov Duni Marina Beach Duni Pelican a Duni Belleville s výnimkou príslušných reštaurácií, barov a bazénov v Kráľovskom paláci Duni, keď sú otvorené.Vnútorný bazén je prístupný len pre hostí hotela Marina Royal Palace.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba na pevninskej strane: Dvojlôžkové izby na pevninskej strane (nefajčiarske izby, cca 23 m²) sú vybavené dvomi samostatnými lôžkami a majú kúpeľňu s vaňou, WC a sušičom vlasov, koberec alebo dlažbu. Medzi ďalšie vybavenie patrí klimatizácia (centrálne ovládaná od polovice júna do polovice septembra), koberce, písací stôl, satelitná TV, Wi-Fi (za poplatok), telefón, minibar (za poplatok), trezor na prenájom a zariadený balkón. Dvojposteľovú izbu pre jednu osobu je možné rezervovať za príplatok. Dvojlôžkové izby sa nachádzajú v menších obytných budovách s približne 30 izbami.
Suita: Suity (cca 38-40 m²) sú vybavené ako dvojlôžkové izby, ale majú obývaciu izbu/spálňu s posedením a rozkladacou pohovkou a samostatnú spálňu s manželskou posteľou (oddelenú dverami). Apartmány sú v samostatných 1-2 poschodových malých obytných budovách/vilkách a sú individuálne zariadené.
Super ekonomické izby: Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, špeciálnu cenu a malý kontingent.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: V bufetovej reštaurácii si môžete dopriať raňajky (7:00 - 11:00), obedy (12:30 - 14:30) a večere (19:00 - 21:30) z bohatého tematického bufetu. raňajky, neskoré raňajky, obed, večera, olovrant). V popoludňajších hodinách sa podávajú koláče/pečivo formou bufetu, v reštaurácii je káva a koláč. Pravidelné tematické večery. Vybrané nealkoholické a vybrané národné alkoholické nápoje si môžete dať v lobby bare a bare pri bazéne v príslušných otváracích hodinách, v lobby baroch a bare v Aquaparku denne do 00:00. Raz týždenne môžete využiť jednu z dvoch a la carte reštaurácií (19-22:30) za malý servisný poplatok 10 BGN/5 BGN pre deti (3-12 rokov, splatné na mieste), v závislosti od dostupnosti a predchádzajúcej rezervácie. .

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Zábavný a pestrý program 6 dní v týždni.
Večerné predstavenia, po ktorých nasleduje tanečná hudba a diskotéka pod holým nebom (do 12:00) v Duni Holiday Village.
Všetky športové a večerné zábavy sa konajú vo veľkej aréne / amfiteátri a okolo bazéna v hoteli Duni Marina Beach.

Šport zahŕňa: aerobik, aqua aerobik, dance aerobik, step aerobik, ZUMBA, lukostreľba a plážový volejbal.

Šport za poplatok: fitness centrum, minigolf (externý poskytovateľ), tenis (požičovňa rakiet a reflektor).

Detský program: Detský klub / miniklub (3-12 rokov), klub dospievajúcich (13-16 rokov), mini diskotéka, animácie pre deti a animácie pre mladých (v hoteli Duni Marina Beach). V každej hlavnej reštaurácii je možnosť ohrievania detskej stravy mikrovlnnou rúrou a príslušenstvom.

Hotelová služba: detské postieľky (zadarmo, na vyžiadanie a podľa dostupnosti)
Wi-Fi (v celom objekte za poplatok)

Poznámky: Čas registrácie od 14:00 hod. Čas odhlásenia do 12:00 hod. Na mieste je možné požiadať o neskoré odhlásenie.
V hoteli BOJA99 sú možné iba možnosti dňa. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Poznámka 2: Wi-Fi je k dispozícii v celom objekte za poplatok. Vzhľadom na polohu hotela v prírodnej rezervácii môže dochádzať k obmedzeniam a výpadkom internetového pripojenia.
Bulharsko Hotel Duni Royal Resort
8133 Sozopol
Telefón: +359 550 222 60


V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2022 na strane 72.

Sezónna poznámka: V závislosti od poveternostných podmienok, počtu hostí a na začiatku a na konci letnej sezóny nemusia byť k dispozícii všetky hotely a zariadenia v letovisku.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu