Condor

načítavam...
singles bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel MPM Condor sa nachádza na Zlatých pieskoch a len pár metrov od krásnej piesočnatej pláže. V okolí nájdete nákupné a zábavné možnosti. Letisko Burgas je vzdialené približne 28 km.

Vybavenie: Od leta 2021 bude 4-hviezdičkový hotel súčasťou známej hotelovej siete MPM, ktorá je známa svojimi štandardmi vysoko kvalitných služieb a osobným prístupom k detailom pre každého zákazníka. K vybaveniu hotela patrí 144 izieb rozložených na 12 poschodiach, 24-hodinová recepcia, trezor (na recepcii a za poplatok), výťah, lobby bar, reštaurácia, minimarket a salónik s TV. Pred hotelom je záhrada, bazén so zaujímavým detským priestorom, slnečná terasa a bar pri bazéne. Lehátka a slnečníky sú súčasťou bazénu a za poplatok na pláži. Uteráky pri bazéne sú k dispozícii všetkým hosťom zadarmo.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Dvojlôžkové izby sú vybavené manželskou posteľou, rozkladacou pohovkou (pre 3. osobu), sprchou / WC, TV, Wi-Fi (v cene), telefónom, mini chladničkou, klimatizáciou a zariadeným balkónom.
Dvojlôžkové izby s výhľadom na more alebo pre jednu osobu si môžete rezervovať za príplatok.

Možnosti rezervácie stravovania: raňajky, polpenzia: raňajky formou bufetu. Večera ako výber z menu (výber z troch chodov vrátane pohára vína alebo nealkoholického nápoja).

Národná kategória: 4 hviezdičky

Šport v cene: fitnes miestnosť

Program pre deti: detský klub a jedlá pre deti.

Wellness: masáže (za poplatok).

Hotelová služba: Wi-Fi (zahrnuté v izbách),
Parkovisko (podľa dostupnosti a za poplatok),
Pranie a žehlenie bielizne (za poplatok), osušky k bazénu (vrátane) a úschovňa batožiny (vrátane).

Poznámky: Domáce zvieratá nie sú povolené.


Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu