Aqua Nevis Club Hotel

načítavam...
vodné športy
Poloha: Hotel je centrálne umiestnený v letovisku Slnečné pobrežie a je vzdialený asi 700 m od mierne sa zvažujúcej piesočnatej pláže a rušnej promenády.
Bary, reštaurácie, obchody a nočné kluby sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti a sú dostupné pešo. Výlet do známeho starého mesta Nesebar sa oplatí, útulné uličky a historické pamiatky lákajú na prechádzky, bary, kaviarne a obchody so suvenírmi zabezpečujú uvoľnenú zmenu. Pre hotelových hostí sa samozrejme oplatí bezplatný a neobmedzený vstup do najväčšieho aquaparku v regióne, ktorý sa nachádza priamo pri hoteli. Vzdialenosť na letisko Burgas cca 30km.

Vybavenie: Rezort a aquapark Aqua Nevis je ideálnou voľbou pre nezabudnuteľnú dovolenku pre rodiny s deťmi. 220 izieb, 5 poschodí, výťahy, 24-hodinová recepcia s lobby a barom, bufetová reštaurácia, bar pri bazéne a snack bar.
Pre milovníkov bazénov, vodných potkanov a nadšencov tobogánov ponúka okrem hotelového bazéna každý deň bezplatný prístup k viac ako 30 vodným atrakciám a zariadeniam v oblasti priľahlého areálu ACTION AQUAPARK s mnohými toboganmi, bazénom s vlnami a bazény pre malých aj veľkých. Prístup do aquaparku je povolený iba s identifikačným náramkom a môžu ho bez obmedzenia využívať naši hoteloví hostia. (V závislosti od veku, veľkosti a zdravotného stavu zákazníka platia špeciálne pravidlá používania.). Pre informáciu: All-inclusive bary a reštaurácie nie sú k dispozícii v aquaparku.
Hotel ponúka aj rozmanitý športový a animačný program pre dospelých a deti,
fitnescentrum, sauna a parná miestnosť. Kúpeľné a kozmetické procedúry sú tiež ponúkané za poplatok.
. Toto ubytovacie zariadenie má recepciu s nepretržitou prevádzkou, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatnú kyvadlovú dopravu na pláž.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: manželská posteľ, 1 samostatné lôžko, klimatizácia: individuálne nastaviteľná, podlaha: laminát, trezor na prenájom, mini chladnička, Wi-Fi / Wi-Fi: zadarmo, satelitná TV, sprcha, WC, sušič vlasov, balkón. Voliteľne tiež na jedno použitie za príplatok.
Rodinná izba: manželská posteľ, 2 prístelky, posuvné dvere medzi izbami, klimatizácia: individuálne nastaviteľná, podlaha: laminát, trezor, minichladnička, Wi-Fi / Wi-Fi: zadarmo, satelitná TV, samostatná kúpeľňa , sprcha, WC, sušič vlasov, balkón.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: Raňajky: 8:00 - 10:00, neskoré raňajky: 10:00 - 11:00, obed: 12:30 - 14:30, večera: 18:00 - 21:00 Občerstvenie: 12:00 - 17:00 Všetky hlavné jedlá formou bufetu, občerstvenie, koláče / pečivo, zmrzlina (obedy a večere), vybrané nealkoholické a národné alkoholické nápoje, vybrané stolové nápoje k jedlám a káva / čaj: 10:00 - 12:00 - 18:00 Športový bar: 16:00 - 12:00

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: pestrý športový a zábavný program od hotelového animačného tímu, večerné predstavenia

Športy v cene: fitnescentrum, denné animácie, stolný tenis, futbal, šípky

Šport za poplatok: biliard, herňa, rôzne vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov

Program pre deti: zábava pre deti, mini klub a detská diskotéka. V reštaurácii je k dispozícii detské ihrisko, detská herňa, detský bazén, vysoké stoličky a detský bufet.
Detské postieľky sú k dispozícii zdarma na požiadanie.

Wellness: sauna, parný kúpeľ - zdarma, masáže, kúpele, kúpeľné a kozmetické procedúry (za poplatok)

Hotelová služba: práčovňa / úschovňa batožiny (za poplatok)

Poznámky: Čas registrácie od 14:00 hod. / Čas odhlásenia do 12:00 hod. / Neskoré odhlásenie: za poplatok, vyžiadanie na mieste, splatné na mieste a podľa dostupnosti

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu