Rio Othon Palace

načítavam...
priamo na pláži vyhrievaný bazén v blízkosti pláže vonkajší bazén wifi
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza na vysnívanej pláži Copacabana v Rio de Janeiro a je obľúbený medzi turistami z celého sveta. Hotel ponúka vynikajúce služby prostredníctvom svojho pozorného personálu, ktorý zaisťuje príjemný, pohodlný a skutočne nezabudnuteľný pobyt. Len kúsok pešo od budovy nájdete rôzne nákupné a zábavné možnosti. Stojí za to výlet do Homole cukru alebo do Národného parku da Tijuca. Na najbližšie letisko sa návštevníci dostanú približne za 30 minút.

Zariadenie:
Hotel rád privíta cestovateľov v celkom 585 izbách. Súčasťou domu je vstupná hala a recepcia. Klimatizované ubytovanie má izbovú službu, kaderníctvo, konferenčnú miestnosť a práčovňu na mince. Vďaka Wi-Fi vo verejných priestoroch sú hostia v kontakte s vonkajším svetom. K dispozícii sú aj bezbariérové ​​zariadenia. Existuje tiež množstvo obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzky a prechádzky. Ak prichádzate vlastným vozidlom, môžete ho za poplatok zaparkovať na hotelovom parkovisku.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kúpeľňou a klimatizácia je ovládateľná klimatizáciou. Súčasťou väčšiny izieb je balkón. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Súčasťou štandardnej výbavy je aj mini chladnička. Malé doplnky zabezpečia skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefónu, TV a rádia. Kúpeľňa so sprchovacím kútom je vybavená sušičom vlasov. Dom ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Areál so sladkou vodou (čiastočne vyhrievané bazény) ponúka osviežujúcu zábavu pri kúpaní vo vonkajšom prostredí. Ležadlá pod slnečníkmi na terase vás pozývajú na odpočinok. Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemný relax. V bare pri bazéne čaká na cestujúcich rôzne občerstvenie. V rekreačnej oblasti ponúka ubytovanie okrem aqua fitness, posilňovne a sauny aj masáže za poplatok.

Stravovanie:
Vybrať si môžete z rôznych stravovacích zariadení, ako je jedáleň a bar. Hotel ponúka rezervovateľné stravovacie služby pre prenocovanie vrátane raňajok a polpenzie. Denne sa podávajú bohaté raňajky formou bufetu a večerné menu.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu