Regina

načítavam...
v blízkosti pláže
Umiestnenie:
Tento mestský plážový hotel má výbornú polohu len 200 m od pláže Flamengo a parku Aterro do Flamengo. Je to len 10 minút na Copcabana. Centrum mesta Rio de Janeiro a letisko Santos Dumont sa nachádzajú v cca. 5 minút jazdy autom, autobusová stanica Rodoviária Novo Rio v cca. 10 minút jazdy autom.

Zariadenie:
Dom má 117 izieb. Recepcia je otvorená 24 hodín. Hostia majú prístup na poschodia výťahom alebo schodmi. K rôznym zariadeniam a službám patrí trezor, izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť a biznis centrum. S prístupom na internet vo verejných priestoroch môžu hostia zostať v kontakte s okolitým svetom. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútornej klímy. Izby majú manželskú posteľ. K dispozícii je aj trezor a minibar. Štandardom je tiež mini chladnička. Žehliaci set je k dispozícii pre väčšie pohodlie cestujúcich. Malé doplnky vytvárajú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu, TV a rádia. Vo vnútri kúpeľne patrí sprchovací kút. K dispozícii sú bezbariérové ​​izby s bezbariérovou kúpeľňou.

Šport / zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti hostela. K dispozícii sú rôzne možnosti, vrátane posilňovne a kúpeľov.

Stravovanie:
Stravovacie možnosti zahŕňajú raňajkovú miestnosť. Je možné rezervovať cez noc vrátane raňajok. Na raňajky si hostia môžu vychutnať bohatý bufet. Na obed a večeru si môžete vybrať rôzne jedlá à la carte.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu