Regina

načítavam...
bezplatné wifi v blízkosti pláže wifi
miesto:
Tento mestský a plážový hotel má výbornú polohu len 200 m od pláže Flamengo a parku Aterro do Flamengo. Je to len 10 minút do Copcabana, centra mesta Rio de Janeiro a letisko Santos Dumont je vzdialené približne 5 minút jazdy a autobusová stanica Rodoviária Novo Rio je vzdialená približne 10 minút jazdy.

Zariadenie:
Hostel rád privíta svojich hostí v 6-poschodovej budove s výťahom a 117 izbami. Recepcia je otvorená nepretržite. Táto nehnuteľnosť ponúka rôzne vybavenie na zabezpečenie pohodlného a relaxačného pobytu, vrátane úschovne batožiny, bezpečnostnej schránky, izbovej služby, práčovne, konferenčnej miestnosti, biznis centra a práčovne na mince. Hostia majú prístup na internet cez WLAN (bezplatne). Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu nechať na parkovisku ubytovacieho zariadenia. Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne.

Ubytovanie:
V izbách je klimatizácia. K základnému vybaveniu väčšiny izieb patrí balkón, ktorý pozýva k odpočinku. Izby majú manželskú posteľ. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. Štandardom je aj mini chladnička. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. K dispozícii je aj telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom, rádio a WiFi (zdarma). V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou je k dispozícii sušič vlasov. Špeciálny komfort v kúpeľniach zaisťujú kozmetické výrobky. K dispozícii sú aj bezbariérové izby s bezbariérovou kúpeľňou.

Šport/zábava:
Dovolenkári si môžu pekné počasie užiť na terase. Vírivka v kúpacej časti sľubuje príjemný relax. Variety ponúka rôzne ponuky vrátane fitness štúdia, aerobiku, kúpeľov a sauny.

Jedlá:
Možnosti stravovania zahŕňajú klimatizovanú reštauráciu a raňajkovú miestnosť. Je možné rezervovať prenocovanie vrátane raňajok. Na raňajky si hostia doprajú bohatý bufet. Na obed a večeru si môžete vybrať z rôznych jedál à la carte.

Kreditné karty:
Akceptované sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že náš balík dovoleniek vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu