Pestana Rio Atlantica

načítavam...
v centre priamo na pláži v blízkosti pláže vonkajší bazén wellness wifi
Umiestnenie:
Tento atraktívny hotel má úžasnú polohu na Copacabane, od pláže (asi 50 m) ho oddeľuje iba ulica Avenida Atlântica, z ktorej máte z hotela úchvatný výhľad. Nákupné a zábavné možnosti sú odtiaľ vzdialené len pár minút chôdze. Centrum mesta Avenida Rio Branco je vzdialené asi 20 km a letisko je vzdialené asi 30 km.

Zariadenie:
Ubytovanie víta hostí celkovo 216 izbami. Dom ponúka vstupnú halu a recepciu. Na jednotlivé poschodia sa dá ľahko dostať výťahom alebo schodmi. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - šatňa, zmenáreň, izbová služba, práčovňa, 21 konferenčných miestností, biznis centrum a práčovňa na mince. Cestujúcim vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Hotel má bezbariérové ​​zariadenie. Ak prichádzate autom, môžete ho zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.

Ubytovanie:
Všetky izby majú obývací priestor a kúpeľňu. Klimatizácia zaisťuje správnu klímu v miestnosti. Štandardným vybavením väčšiny izieb je balkón, ktorý ponúka ďalší priestor na odpočinok a relaxáciu počas pobytu. Jednou z výhod niektorých ubytovacích jednotiek je bočný výhľad na more. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež chladnička a malá chladnička. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené komfortným vybavením s pripojením na internet, telefónom, TV, rádiom a WiFi (zadarmo). Kúpeľne majú sprchovací kút a vírivku. K ďalšiemu pohodliu patrí sušič vlasov.

Šport / zábava:
Vonkajší bazén ponúka osviežujúci kúpeľný zážitok. Na slnečnej terase s lehátkami a slnečníkmi si môžete vychutnať dovolenku. Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Okrem posilňovne, kúpeľov, sauny a solária môžete v rezorte využívať aj masáže za poplatok.

Stravovanie:
Môžete si vybrať z mnohých možností stravovania, ako je napríklad jedáleň, bar, reštaurácia, klimatizovaná nefajčiarska reštaurácia s oddeleným priestorom pre fajčiarov. Dom ponúka polpenziu a plnú penziu ako rezervovateľné stravovacie služby. Na raňajky a obed si hostia môžu vychutnať bohatý bufet. Na večeru si môžete vybrať rôzne jedlá à la carte.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu