Miramar Hotel by Windsor

načítavam...
Umiestnenie:
Hotel má ideálnu polohu vo štvrti Copacabana, na Avenida Atlántica, oproti moru a iba asi 15 m od piesočnatej pláže Copacabana. V bezprostrednej blízkosti nájdete nočný život a verejnú dopravu. K obchodom v nákupnom centre Rio Sul sa pešo dostanete za 30 minút. Krytý stánok je vzdialený len 10 minút jazdy, Homole cukru tiež 10 minút jazdy od hotela a medzinárodné letisko Rio de Janeiro-Galeao Antonio Carlos Jobim je vzdialené iba 30 km.

Zariadenie:
Hotel ponúka hosťom možnosť ubytovať sa v 10 štúdiách alebo 10 suitách a k dispozícii je 25 jednolôžkových a 109 dvojlôžkových izieb. Recepcia je otvorená nepretržite. Na jednotlivé poschodia sa dá ľahko dostať výťahom alebo schodmi. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - trezor, zmenáreň, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť a biznis centrum. Cestujúcim vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet (zadarmo). Ak prichádzate autom, môžete ho zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.

Ubytovanie:
Všetky izby majú kuchyňu a kúpeľňu. Klimatizácia zaisťuje správnu klímu v miestnosti. Súčasťou väčšiny izieb je balkón a poskytuje ďalší priestor na odpočinok a relaxáciu počas pobytu. Všetky izby sú vybavené manželskou posteľou alebo posteľou king. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Všetky izby sú vybavené príslušenstvom na prípravu kávy / čaju. Komfortné vybavenie s pripojením na internet, telefónom, TV, rádiom a WiFi poskytuje rôzne komunikačné a zábavné možnosti. Kúpeľne majú sprchovací kút a vaňu. Pre väčšie pohodlie je k dispozícii sušič vlasov. Je možné rezervovať izby pre vozíčkarov s bezbariérovými kúpeľňami.

Šport / zábava:
Vonkajší bazén zaručuje osviežujúce občerstvenie. Na terase sú k dispozícii pozývajúce ležadlá a slnečníky poskytujúce tieň. Vírivka vás zláka na uvoľnenie svalov (za poplatok). Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemný relax. Hostia môžu vo svojom voľnom čase využívať rôzne zariadenia, konkrétne kúpele, za poplatok fitnescentrum a saunu.

Stravovanie:
Na výber máte z rôznych stravovacích zariadení, ako je jedáleň, raňajková sála, kaviareň a bar. V klimatizovanej nefajčiarskej reštaurácii so samostatnou fajčiarskou časťou si môžete vychutnať kulinárske špeciality. Ubytovanie ponúka ako rezervovateľné stravovacie služby prenocovanie vrátane raňajok a polpenzie. Na raňajky, obed a večeru si hostia môžu pomôcť lahodným bufetom alebo na obed a večeru výberom z ponuky à la carte. Okrem toho má dom špeciálne ponuky stravovania.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu