Mirador Rio

načítavam...
bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén wellness wifi
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza v meste Copacabana, 5 minút od pláže a blízko hlavných atrakcií. V okolí nájdete mestské finančné a nákupné štvrte, ako aj Corcovado, Cukrovú homoľu a Múzeum moderného umenia (všetky sú vzdialené asi 6 km). Štadión Maracana je vzdialený približne 8 km a na letisko sa dostanete približne za 25 minút.

Zariadenie:
Junior suity, suity, 138 jednolôžkových a 68 dvojlôžkových izieb sú rozmiestnené na 15 poschodiach a sú prístupné výťahom. Registrácia a odhlásenie je možné kedykoľvek na 24-hodinovej recepcii. Hotel ponúka bezpečnostnú schránku, zmenáreň, lekársku pomoc, izbovú službu, práčovňu, konferenčnú miestnosť a biznis centrum. V ubytovaní je k dispozícii WiFi. Ak prídete autom, hostia môžu zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Okrem parkovacích miest môžu cyklisti využiť aj požičovne.

Ubytovanie:
Klimatizácia zabezpečuje príjemnú vnútornú klímu v izbách. Izby majú manželskú posteľ alebo manželskú posteľ. K dispozícii je aj trezor a minibar. K dispozícii je tiež chladnička a mini chladnička. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy zabezpečuje komfortné vybavenie telefónom s priamou voľbou, TV so satelitnými/káblovými kanálmi, rádiom a WiFi (za poplatok). V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou je k dispozícii sušič vlasov. Rezervovať je možné aj bezbariérové izby s bezbariérovými kúpeľňami. Dom ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Areál vonkajšieho bazéna je ideálny pre aktívny oddych alebo pravidelný aqua tréning. Osviežujúce nápoje v bare pri bazéne a príjemný relax vo vírivke najlepšie naladia všetky vodné krysy. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné ležadlá a slnečníky poskytujúce tieň. Variety ponúka rôzne ponuky vrátane cyklistiky/horskej cyklistiky, posilňovne, kúpeľov, sauny, masáží a solária.

Stravovanie:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, ako je jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar.V nefajčiarskej klimatizovanej reštaurácii na hostí čakajú rôzne špeciality. Hotel ponúka ako rezervovateľné stravovacie služby polpenziu a plnú penziu. Na raňajky, obed a večeru si hostia môžu pomôcť z bufetu alebo si vybrať jedlá z jedálneho lístka podľa vlastnej chuti (na obed a večeru). Ubytovanie ponúka diétne jedlá pre špeciálne kulinárske požiadavky.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu