Belmond Copacabana Palace

načítavam...
Tento luxusný hotel na Belmond Hotel Group sa nachádza na preslávenej pláži rovnakého mena a je považovaný za najznámejší hotel v Južnej Amerike. To bolo otvorené v roku 1923 a od tej doby uvítal ako hostí mnohých významných osobností.


Hotel ponúka skvelú polohu priamo na slávnej pláže Copacabana, v centre Rio je všetko len pár minút. Hotel sa nachádza len 13 km od domáceho letiska Santos Dumont a 32 km od medzinárodného letiska Tom Jobim odstránené.


V hoteli: Vzhľadom k tomu, 20 je to doma s peknou fasádu legendárne miesto stretnutia Spoločnosti v Riu. Okázalosť a okolnosť včerajška Stretávajú sa tu o výlučnosti a moderný štýl dnes. Domáce letisko Santos Dumont sa nachádza cca. 13 km sa Galeao medzinárodné letisko cca. 32 km od hotela.


Počet izieb: 240

Izby: Izby a apartmány, ktoré sú 147 v hlavnej budove, 75 apartmánov sa nachádza v prílohe. Všetky sú individuálne navrhnuté a vybavené moderným nábytkom a originálnymi umeleckými dielami. King-size posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľňa, sušič vlasov, kúpací plášť, TV (plochá obrazovka), telefón, dokovacia stanica pre iPod, Wi-Fi, minibar, trezor, klimatizácia.
Superior s výhľadom na mesto AVG. 30 m: dvojlôžkové izby s výhľadom na mesto.
Superior čiastočným výhľadom na oceán (55) ca. 30 m: S čiastočným výhľadom na more.
Deluxe Ocean View (32) cca. 38 m2: S výhľadom na svetoznámy pláž.

Spa a wellness: Copacabana Spa ponúka tri podlažia 7 a relaxačné centrum, fitnes centrum, relaxačná miestnosť a butik. Za poplatok: masáže a procedúry.


Stravovanie: raňajky formou bufetu vrátane.


Kulinárske: Početné salóniky, bary a reštaurácie, aby hotel ideálne útočisko pre odpočinok, kde vás a dá sa to dobre. Cirpiani ponúka talianska jedla a je jedným z najviac sofistikovaných reštaurácií v meste. reštaurácia pri bazéne Pergola sú raňajky, obedy a večere. Vo večerných hodinách si môžete užiť si tú pod šírym nebom, brazílsku kuchyni. Nová reštaurácia MEE je hladina plná stretnutia a slúži najlepšie ázijské jedlá.


Informácie o zákazníkovi: Dieťa: až do 2 rokov ako 3. osoba v Deluxe Ocean View s max. 2 dospelí (bez ďalšej lôžko) zdarma.
Transfery od strany 145.

Doba platnosti: Tento popis služby je platný od 11.01.2020 do 10/31/2021 (ročný katalógu 2020/2021).


Informácie o zákazníkovi: Dieťa: až do 2 rokov ako 3. osoba v Deluxe Ocean View s max. 2 dospelí (bez ďalšej lôžko) zdarma.
Transfery od strany 145.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu