Atlantico Copacabana

načítavam...
v blízkosti pláže wifi
miesto:
Hotel má vynikajúcu polohu v blízkosti pláže Copacabana a v blízkosti známych mestských atrakcií: Hora Cukrová homoľa a hora Corcovado so sochou Krista Spasiteľa. Medzinárodné letisko Rio de Janeiro je vzdialené približne 20 km.

Zariadenie:
Hotel ponúka 146 izieb na 13 poschodiach, kam sa dá dostať výťahom. Viacjazyčný personál na recepcii v priestoroch recepcie vám pomôže s registráciou a odhlásením. O pohodlný pobyt sa starajú služby ako šatňa, úschovňa batožín, trezor a zmenáreň. Hostia majú prístup na internet cez WLAN (bezplatne). Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Ubytovanie má bezbariérové vybavenie. V dome je aj TV miestnosť. Ak prídete autom, hostia môžu zaparkovať v garáži alebo na parkovisku (za poplatok). Medzi ďalšie služby patrí lekárska pomoc, izbová služba a práčovňa. Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne.

Ubytovanie:
Klimatizácia zabezpečuje príjemnú vnútornú klímu v izbách. Prístelky je možné vyžiadať. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. Štandardom je aj mini chladnička. Vybavenie dopĺňa telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom, rádio a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, vaňou a bidetom. Ako ďalšie pohodlie je tu sušič vlasov. Špeciálny komfort v kúpeľniach zaisťujú kozmetické výrobky. Je možné si zarezervovať bezbariérové izby.

Šport/zábava:
Vonkajší bazén ponúka osviežujúci pôžitok z kúpania. K dispozícii je tiež terasa s ležadlami a slnečníkmi. Rôzne ponuky ponúkajú rozmanitosť, vrátane fitness štúdia, gymnastiky, aerobiku, sauny a parného kúpeľa.

Jedlá:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, ako je jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar.V nefajčiarskej klimatizovanej reštaurácii na hostí čakajú rôzne špeciality. Hotel ponúka ubytovanie vrátane raňajok, polpenzie, plnej penzie a all inclusive ako rezervovateľné stravovacie služby. Bohaté raňajky formou bufetu zaručia dobrý štart do dňa. V čase obeda a večer je na výber medzi bufetom, à la carte a menu. Okrem toho poskytuje ubytovanie špeciálne možnosti stravovania.

Kreditné karty:
Prijímajú sa tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

upozornenie:
Dostanete službu, ktorú ste si špeciálne zarezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izby atď.). Ak nie sú prijaté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s raňajkami (alebo bez stravy) v kategórii štandardnej izby.
Voliteľné využitie hotelových zariadení (napr. solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a platí sa na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V niektorých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Výšku určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že náš balík dovoleniek vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu