Mercure Recife Navegantes

načítavam...
priamo na pláži v blízkosti pláže vonkajší bazén wifi
Umiestnenie:
Tento hotel strednej kategórie sa nachádza v najkrajšej časti Boa Viagem, iba 10 minút od centra prístavného mesta Recife. Na pláž sa z hotela dostanete len za 2 minúty. Množstvo nákupných a zábavných zariadení nájdete v najväčšom nákupnom centre v Latinskej Amerike, vzdialenom asi 5 minút. Letisko je tiež vzdialené asi 5 minút.

Zariadenie:
Ubytovanie s výťahom má 68 izieb. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. V ponuke sú rôzne zariadenia a služby - úschovňa batožín, trezor, izbová služba, práčovňa, 2 konferenčné miestnosti, biznis centrum a práčovňa na mince. Hostia majú prístup na internet cez WLAN (bezplatne). Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. K dispozícii sú aj obchody. Na parkovanie áut je hosťom k dispozícii garáž a parkovisko (zdarma). Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne.

Ubytovanie:
Izby majú kuchyňu a kúpeľňu a príjemnú vnútornú klímu zabezpečuje klimatizácia. Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli. K dispozícii je aj trezor a minibar. K dispozícii je tiež mini chladnička, mikrovlnná rúra a príslušenstvo na prípravu čaju/kávy. K dispozícii je tiež telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom a WiFi. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou je k dispozícii sušič vlasov. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport / zábava:
Areál vonkajšieho bazéna je ideálny pre aktívny oddych alebo pravidelný aqua tréning. Variety ponúka rôzne ponuky vrátane posilňovne, aerobiku, sauny a salónu krásy.

Stravovanie:
Stravovať sa môžete v reštaurácii, jedálni a bare, kde sú k dispozícii raňajky, obedy a večere.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu