Mercure Recife Navegantes

načítavam...
Umiestnenie:
Tento hotel strednej kategórie sa nachádza v najkrajšej časti Boa Viagem, iba 10 minút od centra prístavného mesta Recife. Na pláž sa z hotela dostanete len za 2 minúty. Množstvo nákupných a zábavných zariadení nájdete v najväčšom nákupnom centre v Latinskej Amerike, vzdialenom asi 5 minút. Letisko je tiež vzdialené asi 5 minút.

Zariadenie:
V tomto ubytovaní čaká na hostí 68 izieb s 24-hodinovou recepciou. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - izbová služba, práčovňa a 2 konferenčné miestnosti. Hostia majú prístup na internet cez WLAN. Hostia majú k dispozícii garáž a parkovisko na zaparkovanie svojich áut.

Ubytovanie:
Izby majú obývací priestor, kuchyňu a kúpeľňu a klimatizáciu zabezpečuje správnu klímu v miestnosti. Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli. K dispozícii je aj trezor a minibar. K štandardnej výbave patrí aj mini chladnička a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy zabezpečuje komfortné vybavenie telefónom s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom a WiFi. V kúpeľni - vybavenej sprchovacím kútom - je sušič vlasov. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport / zábava:
Dom ponúka výber športových a rekreačných možností. Vonkajší bazén ponúka osviežujúci pôžitok z kúpania. K dispozícii sú rôzne možnosti vrátane sauny a salónu krásy.

Stravovanie:
K stravovacím zariadeniam patrí reštaurácia, jedáleň, kaviareň a bar Bohaté raňajky formou bufetu, obedy a večere sú chutné a pestré.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu