Mar Hotel Conventions

načítavam...
Umiestnenie:
Tento hotel sa nachádza na pláži Boa Viagem s mnohými možnosťami zábavy. Hlavná cesta je v bezprostrednej blízkosti.

Zariadenie:
Hosťom je k dispozícii 207 izieb. Recepcia je otvorená nepretržite. Jednotlivé poschodia sú ľahko dostupné výťahom alebo schodiskom. K ubytovacím zariadeniam patrí trezor a zmenáreň. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii sú aj obchody. Súčasťou zariadenia je tiež novinový stánok. Ak prichádzate autom, môžete ho zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Medzi poskytované služby patrí lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a kaderníctvo. Aktívni cestovatelia, ktorí chcú spoznávať okolie na bicykli, určite ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kúpeľňou a klimatizácia je ovládateľná klimatizáciou. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež mini chladnička a príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Malé doplnky zabezpečia skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefónu, TV a WiFi. Kúpeľňa so sprchovacím kútom je vybavená sušičom vlasov. Hotel ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Športové a zábavné možnosti v ubytovacom zariadení sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. Vonkajší bazén zaručuje osviežujúce občerstvenie. Ležadlá a slnečníky zaručujú relaxačné hodiny. Osviežujúce nápoje sú podávané v bare pri bazéne. K dispozícii sú rôzne možnosti, vrátane posilňovne a biliardu. Pre deti je pripravený zábavný program.

Stravovanie:
Medzi stravovacie zariadenia patrí jedáleň, kaviareň a bar. Hotel ponúka rezervovateľné stravovacie služby pre prenocovanie vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do nového dňa. V čase obeda je na výber medzi bufetom, à la carte a jedálnym lístkom a večer medzi à la carte a jedálnym lístkom. Hotel navyše poskytuje špeciálne stravovacie ponuky.

Kreditné karty:
Ubytovacie zariadenie prijíma tieto kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu