Ponta Mar

Miesto:
Nový štýl a dizajn robia tento plážový hotel ideálnym miestom pre podnikateľov i turistov. V blízkom okolí nájdete rozsiahle nákupné a zábavné zariadenia. Do pešej zóny je ľahký prístup k verejnej dopravnej sieti.

Vlastnosti:
Hotel privíta svojich hostí v 206 izbách. Recepcia je otvorená 24 hodín. Na rôzne úrovne domu sa dá dostať výťahom. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú izbovú službu, práčovňu, konferenčnú miestnosť a business centrum. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Deti sa môžu na ihrisku obracať na svoje srdce. V prípade potreby môžu cestujúci zaparkovať svoje autá vo vlastnom aute.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia. Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Kuchynský kút je vybavený mini chladničkou. Pre optimálny komfort sú k dispozícii internetové pripojenie, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne majú sprchu a vaňu. Fén a župany môžu byť použité pre každodenné použitie.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Hostia majú k dispozícii rôzne rekreačné možnosti, medzi ktoré patrí posilňovňa a kúpele. Deti sa láskavo starajú o deti v klube.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň, kaviareň a bar. Ubytovacie služby ponúkajú stravovanie formou polpenzie a plnej penzie. Ponúkame raňajky, obedy a večere.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu