Iate Plaza Hotel

načítavam...
Umiestnenie:
Tento pôvabný hotel sa nachádza na konci bulváru Beira Mar, v blízkosti rušného rybárskeho prístavu a prístavu. Pred hotelom sa tiahne krásna pláž Fortaleza. Centrum mesta s mnohými nákupnými a zábavnými možnosťami je tiež neďaleko hotela.

Zariadenie:
Apartmánový hotel rád privíta hostí celkovo v 232 izbách. Recepcia je otvorená nepretržite. Jednotlivé poschodia sú ľahko dostupné výťahom alebo schodiskom. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - prekladateľské služby, izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť a business centrum. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Ak prichádzate vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovacieho zariadenia.

Ubytovanie:
Všetky izby majú kuchyňu a kúpeľňu. Klimatizácia zaisťuje správnu klímu v miestnosti. Súčasťou väčšiny izieb je balkón a poskytuje ďalší priestor na odpočinok a relaxáciu počas pobytu. V izbách je manželská posteľ. O prístelky je možné požiadať. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Kuchynka je vybavená malou chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené pohodlným vybavením s pripojením na internet, telefónom, TV a WiFi. Kúpeľne majú sprchovací kút a vaňu. Pre väčšie pohodlie je k dispozícii sušič vlasov. Hotel ponúka nefajčiarske a fajčiarske izby.

Šport / zábava:
Športové a zábavné možnosti apartmánového hotela sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. Vonkajší bazén zaručuje osviežujúce občerstvenie. Pohodlné ležadlá sú k dispozícii na slnečnej terase. V bare pri bazéne čaká na cestujúcich rôzne občerstvenie. K dispozícii sú rôzne možnosti, vrátane posilňovne a sauny.

Stravovanie:
Medzi stravovacie zariadenia patrí jedáleň a bar. Je možné rezervovať ubytovanie s raňajkami.

Kreditné karty:


Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu