Comfort Hotel Fortaleza

načítavam...
miesto:
Príjemný hotel je len asi 50 m od pláže. Letisko Pinto Martins je vzdialené približne 10 km.

Zariadenie:
Hosťom je k dispozícii 214 izieb, 37 junior apartmánov, 2 apartmány, 63 jednolôžkových a 82 dvojlôžkových izieb. Recepcia je otvorená nepretržite. Súčasťou zariadenia je úschovňa batožiny a bezpečnostná schránka. Hostia majú prístup na internet cez WLAN. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. K dispozícii je výťah a bezbariérový prístup. Záhrada ponúka ďalší priestor na oddych a rekreáciu vonku. Ak hostia prídu autom, môžu zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Medzi ďalšie služby patrí lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a práčovňa na mince. Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne. Na konferencie, prednášky alebo stretnutia je k dispozícii 5 miestností.

Ubytovanie:
izbách je klimatizácia. Balkón je štandardom vo väčšine izieb. Izby majú posteľ king. K dispozícii je aj trezor a minibar. K dispozícii je tiež chladnička a mini chladnička. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. K dispozícii je aj telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom, rádio a WiFi. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou nájdete sušič vlasov a župany. Niektoré z bezbariérových izieb majú bezbariérové sociálne zariadenie. Hotel ponúka jednu nefajčiarsku izbu.

Šport/zábava:
Vonkajší bazén je zárukou osviežujúceho osvieženia. Vírivka v kúpacej časti sľubuje príjemný relax. Rôzne možnosti ponúkajú rozmanitosť, vrátane fitness štúdia, aerobiku, kúpeľov, sauny, parného kúpeľa a masáží.

Jedlá:
V dome je raňajková miestnosť. Hostia si môžu vychutnať kulinárske špeciality v nefajčiarskej reštaurácii s klimatizáciou a oddeleným priestorom pre fajčiarov. Je možné rezervovať ubytovanie na noc vrátane raňajok. Na raňajky si hostia doprajú bohatý bufet. Na obed a večeru si môžete vybrať z rôznych jedál à la carte.

Kreditné karty:
Prijímajú sa tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu