Vila Gale Mares Resort & Spa

načítavam...
Umiestnenie:
Tento luxusný hotel sa nachádza na nádhernej pláži Guarajuba, iba 42 km od medzinárodného letiska Salvador (Bahia, Brazília) a 12 km južne od pláže Praia do Forte. Exotický dom využíva iba miestne materiály a ponúka vám čarovnú tropickú krajinu, jazerá obklopené bujnou vegetáciou, lagúnu a 460 m dlhú súkromnú pláž (s bezpečnostnou službou).

Zariadenie:
Vila Galé Mare ponúka 450 izieb. Hotel ponúka lobby a recepciu. Trezor je súčasťou ubytovacích zariadení. Cestujúcim vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Okrem obchodu so suvenírmi sú tu aj ďalšie obchody. K pozemku patrí krásna záhrada a detské ihrisko. V hoteli je tiež herňa a knižnica. Ak prichádzate vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania. Medzi poskytované služby patrí stráženie detí za poplatok, starostlivosť o deti, práčovňa a kaderníctvo. Aktívni cestovatelia, ktorí chcú spoznávať okolie na bicykli, určite ocenia požičanie bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia zaisťuje príjemnú klímu v miestnosti. Súčasťou väčšiny izieb je balkón. Výhľad na more tiež zaručuje príjemné prostredie v mnohých ubytovacích jednotkách. Všetky izby sú vybavené manželskou posteľou alebo posteľou king. K dispozícii sú samostatné spálne. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Prístup na internet, telefón, televízor, rádio, budík a WiFi poskytujú najlepší dovolenkový komfort. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vírivkou. K ďalšiemu pohodliu patrí sušič vlasov.

Šport / zábava:
Kúpanie vo vonkajšom bazéne sľubuje povzbudzujúce osvieženie, zatiaľ čo vnútorné bazény ponúkajú potešenie z kúpania bez ohľadu na počasie. K dispozícii je tiež detský bazén. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné ležadlá a zatienené slnečníky. Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemný relax. Osviežujúce nápoje sú ponúkané v bare pri bazéne. V areáli penziónu sa môžete venovať rôznym športovým aktivitám, ako je tenis, plážový volejbal a volejbal a za poplatok cyklistika / horská cyklistika a golf. Môžete si tiež vyskúšať aqua fitnes a potápanie za poplatok. Fitness centrum, biliard a aerobik sú súčasťou športových a rekreačných zariadení hotela. Ubytovanie ponúka rôzne procedúry vo wellness centre, vrátane kúpeľov, parného kúpeľa a masáží, a za príplatok saunu a salón krásy. Diskotéka, mini klub a nočný klub zaisťujú najlepšiu zábavu vo voľnom čase.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Dom ponúka širokú škálu možností stravovania. Je možné rezervovať prenocovanie vrátane raňajok a all inclusive. Medzi výhody pobytu all inclusive patria rôzne ponuky, napríklad široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov a bezplatný minibar. Podávajú sa raňajky, obedy a večere. Hotel poskytuje aj občerstvenie.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: Visa, Diners Club a MasterCard.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu