Sol Victoria Marina

načítavam...
bezplatné wifi vonkajší bazén tobogány detský bazén wifi
miesto:
Hotel sa nachádza na ulici Sete de Setembro v meste Salvador da Bahia. Niektoré atrakcie sú v bezprostrednej blízkosti. Patrí medzi ne stará štvrť Pelourinho vzdialená približne 3,5 km a centrum a pláž Porto da Barra vzdialené približne 2 km.

Zariadenie:
235 izieb je rozmiestnených na 24 poschodiach a sú prístupné výťahom. Priateľský personál na recepcii vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami. K zariadeniam ubytovania patrí úschovňa batožiny a bezpečnostná schránka. WLAN je v dome k dispozícii zdarma. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Hotel má bezbariérové vybavenie. K dispozícii sú aj obchody. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu bezplatne nechať na parkovisku ubytovacieho zariadenia. Medzi ďalšie služby patrí požičovňa áut, 24-hodinová izbová služba, práčovňa a práčovňa na mince.

Ubytovanie:
Klimatizácia zabezpečuje príjemnú klímu v miestnostiach. K dispozícii je aj trezor a minibar. Štandardom je aj mini chladnička. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. Vybavenie dopĺňa telefón, TV, rádio a WiFi. Hostia môžu využiť aj službu večerného rozostlania. Sprcha a vaňa sú súčasťou interiéru kúpeľne. Ako zvláštnosť si hostia užívajú kozmetiku. K dispozícii sú aj bezbariérové izby s bezbariérovou kúpeľňou.

Šport/zábava:
Športové a zábavné zariadenia domu sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. Vonkajší bazénový komplex s detskou časťou je ideálny pre aktívny oddych a pravidelný aqua tréning. Vodná šmykľavka zaisťuje zábavu pri kúpaní pre malých aj veľkých a bar pri bazéne na osviežujúce nápoje a občerstvenie medzi tým. Slnečná terasa vás pozýva na oddych. Zábavu a spestrenie vo voľnom čase ponúka diskotéka a nočný klub.

Jedlá:
Možnosti stravovania zahŕňajú reštauráciu, jedáleň a kaviareň. Hotel ponúka ubytovanie na noc vrátane raňajok a polpenzie ako rezervovateľné stravovacie služby. Raňajky a večere sa podávajú denne.

Kreditné karty:
ubytovacom zariadení sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

upozornenie:
Dostanete službu, ktorú ste si špeciálne zarezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izby atď.). Ak nie sú prijaté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s raňajkami (alebo bez stravy) v kategórii štandardnej izby.
Voliteľné využitie hotelových zariadení (napr. solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a platí sa na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V niektorých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Výšku určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že náš balík dovoleniek vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu