Sao Salvador Hoteis e Convencoes

načítavam...
vonkajší bazén wifi
miesto:
Tento plážový a mestský hotel sa nachádza medzi krásnym pobrežím Salvadoru a bulvárom Tancredo Neves, finančným a obchodným centrom mesta. Nehnuteľnosť je tiež blízko historického centra Salvadoru, kam sa autom dostanete za približne 10 minút.

Zariadenie:
Komplex ponúka 304 izieb a má výťah. Recepcia je otvorená nepretržite. Hosťom hotela je k dispozícii izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť a biznis centrum. Hostia majú prístup na internet cez WLAN. Ak prídete autom, môžete ho nechať na parkovisku v areáli.

Ubytovanie:
Izby majú kuchyňu a kúpeľňu a príjemnú vnútornú klímu zabezpečuje klimatizácia. K dispozícii je aj trezor a minibar. Štandardom je aj mini chladnička. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy zabezpečuje komfortné vybavenie telefónom s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom a WiFi. V kúpeľni - vybavenej sprchovacím kútom - je sušič vlasov.

Šport/zábava:
Množstvo športových a voľnočasových aktivít zaisťuje rozmanitosť počas vášho pobytu. Vonkajší bazén ponúka osviežujúci pôžitok z kúpania. Ležadlá pod slnečníkmi na slnečnej terase pozývajú k odpočinku. Variety ponúka rôzne ponuky vrátane fitnes štúdia a sauny.

Jedlá:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, ako je nefajčiarska reštaurácia, jedáleň, raňajková miestnosť a bar.Ubytovanie ponúka nocľah s raňajkami ako rezervovateľný jedálny lístok.

Kreditné karty:
Akceptované sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že náš balík dovoleniek vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu