Novotel Salvador Hangar Aeroporto

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti vonkajší bazén wifi
miesto:
Tento hotel sa nachádza v Salvadore, približne 5 km od pláže.

Zariadenie:
Zariadenie s radosťou privíta hostí v 9-poschodovej budove s výťahom a 190 izbami. Priateľský personál na recepcii vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami. K zariadeniam ubytovania patrí úschovňa batožiny a bezpečnostná schránka. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Deti sa môžu do sýtosti vybehať na ihrisku. V prípade potreby sú cestujúcim k dispozícii parkovacie miesta. Medzi ďalšie služby patrí izbová služba, práčovňa, práčovňa na mince a nosič.

Ubytovanie:
izbách je klimatizácia. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. K dispozícii je tiež mini chladnička a príslušenstvo na prípravu čaju/kávy. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. K dispozícii je aj telefón, TV a WiFi. K vybaveniu izieb patria papuče. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou sú hosťom k dispozícii sušič vlasov a župany. Hotel ponúka rodinné a nefajčiarske izby.

Šport/zábava:
Vonkajší bazén je zárukou osviežujúceho osvieženia. Slnečná terasa vás pozýva na oddych. Variety ponúka rôzne ponuky vrátane fitness štúdia, aerobiku a sauny. Zatiaľ čo rodičia relaxujú, deti sa môžu zúčastniť pestrého programu hier a zábavy.

Jedlá:
Čaká vás gastronomický areál s reštauráciou a jedálňou. Denne sa podávajú výživné raňajky.

Kreditné karty:
Akceptované sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

upozornenie:
Dostanete službu, ktorú ste si špeciálne zarezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izby atď.). Ak nie sú prijaté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s raňajkami (alebo bez stravy) v kategórii štandardnej izby.
Voliteľné využitie hotelových zariadení (napr. solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a platí sa na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V niektorých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Výšku určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že náš balík dovoleniek vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu