Mercure Salvador Boulevard

načítavam...
v centre priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén wellness wifi
miesto:
Tento hotel sa nachádza v blízkosti pláže, v centre mesta Salvador.

Zariadenie:
Ubytovanie s radosťou víta hostí v 29-poschodovej budove s výťahom a 230 izbami. Priateľský personál na recepcii vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami. Súčasťou zariadenia domu je úschovňa batožiny a trezor. Wi-Fi je k dispozícii vo verejných priestoroch (bez poplatku). Hotel má bezbariérové vybavenie. K dispozícii sú aj obchody. Deti sa môžu do sýtosti vybehať na ihrisku. V prípade potreby sú cestujúcim k dispozícii parkovacie miesta za poplatok. Medzi ďalšie služby patrí izbová služba, práčovňa, práčovňa na mince a nosič. Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne. Konferenčnú miestnosť je možné využiť na konferencie, prednášky alebo stretnutia.

Ubytovanie:
izbách je klimatizácia. Balkón je štandardom vo väčšine izieb. Izby majú manželskú posteľ. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. Štandardom je aj mini chladnička. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. Okrem toho je tu telefón, TV s káblovým príjmom a WiFi. K vybaveniu izieb patria papuče. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou sú k dispozícii sušič vlasov a župany. Rezervovať je možné aj bezbariérové izby s bezbariérovými kúpeľňami. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/zábava:
Vnútorné a vonkajšie bazény sú skvelé pre pravidelný aqua tréning a aktívny oddych. Ležadlá pozývajú na opaľovanie. Vírivka v kúpacej časti sľubuje príjemný relax. Variety ponúka rôzne ponuky vrátane posilňovne, aerobiku, kúpeľov, sauny a masáží. Zatiaľ čo rodičia relaxujú, deti sa môžu zúčastniť pestrého programu hier a zábavy.

Jedlá:
Čaká vás gastronomický areál s reštauráciou a jedálňou. Chutné raňajky vám dodajú energiu na celý deň.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že náš balík dovoleniek vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu