Catussaba Resort

načítavam...
babysitting priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén wellness detský bazén wifi
Umiestnenie:
Hotel je zasadený do tropickej záhrady, ktorá hraničí priamo s piesočnatou plážou Itaupã. Do centra rovnomenného mesta je to cca 2 km. Mesto Salvador da Bahia je vzdialené asi 30 km.

Zariadenie:
Hotel ponúka 256 izieb na 3 poschodiach, kam sa dá dostať výťahom. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. Služby ako úschovňa batožín, bezpečnostná schránka a zmenáreň zaisťujú pohodlný pobyt. Hostia majú prístup na internet cez WLAN (bezplatne). Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Ubytovanie má bezbariérové vybavenie. Na nákupy a prechádzky môžete využiť supermarket, obchod so suvenírmi a ďalšie obchody. K pozemku patrí krásna záhrada a detské ihrisko. Medzi ďalšie hotelové zariadenia patrí novinový kiosk a herňa. Ak prídete autom, môžete ho nechať na parkovisku ubytovacieho zariadenia zdarma, v závislosti od dostupnosti. Ponúkané služby zahŕňajú stráženie detí za poplatok, lekársku pomoc, izbovú službu, práčovňu a práčovňu na mince.

Ubytovanie:
Klimatizácia zabezpečuje príjemnú klímu v izbách. Balkón je štandardom vo väčšine izieb. Izby majú manželskú posteľ alebo manželskú posteľ. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy zabezpečuje komfortné vybavenie telefónom s priamou voľbou a WiFi (zdarma). V kúpeľni - vybavenej sprchovacím kútom - je sušič vlasov. K dispozícii sú aj bezbariérové izby s bezbariérovou kúpeľňou.

Šport / zábava:
Zatiaľ čo dospelí si zaplávajú pár kôl vo vonkajšom bazéne, deti sa môžu zabaviť v brodisku. Pre hostí sú k dispozícii aj slnečníky na terase. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Pre tých, ktorí sa chcú hýbať, je v ponuke tenis, plážový volejbal a volejbal. Vyznávačom aqua fit sa ponúka nadšencom vodných športov. Podnik ponúka aj množstvo indoorových aktivít pre milovníkov športu, a to posilňovňu, stolný tenis, biliard, gymnastiku a aerobik. Relaxovať môžete vo wellness centre so saunou a parným kúpeľom. Masáže sú hosťom k dispozícii za poplatok. Animačný program, miniklub, diskotéka a nočný klub zabezpečia tú najlepšiu zábavu vo voľnom čase.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú reštauráciu, jedáleň, kaviareň a bar.Hotel ponúka široké možnosti stravovania. Je možné si objednať prenocovanie vrátane raňajok a polpenzie. Na raňajky a večere je pripravený pestrý bufet.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu