Tamarind by Elegant Hotels

načítavam...
pre páry babysitting priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti v blízkosti pláže vonkajší bazén vodné športy piesočnatá pláž wifi
miesto:
Hotel sa nachádza na slávnom Platinovom pobreží (na západe) Barbadosu. Je to asi 35 minút od medzinárodného letiska Grantley Adams a len 20 minút od hlavného mesta Barbadosu, Bridgetown.

Zariadenie:
Hotel má 110 izieb. Priateľský personál na recepcii vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami. Úschovňa batožín a bezpečnostná schránka sú k dispozícii ako služby. Hostia majú prístup na internet cez WLAN (bezplatne). Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. K dispozícii sú bezbariérové zariadenia. Existuje množstvo obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzku a prehliadanie. K pozemku patrí krásna záhrada a detské ihrisko. Súčasťou ubytovania je aj herňa. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu bezplatne nechať na hotelovom parkovisku. Medzi ďalšie služby patrí stráženie detí, starostlivosť o deti, izbová služba, práčovňa, kaderníctvo, práčovňa na mince a nosič. Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne. Konferenčnú miestnosť je možné využiť na konferencie, prednášky alebo stretnutia.

Ubytovanie:
Izby majú obývaciu izbu a kúpeľňu a príjemnú vnútornú klímu zabezpečuje klimatizácia. Hostia si môžu vychutnať výhľad na more z balkóna alebo terasy. Izby majú posteľ king alebo rozkladaciu pohovku. K dispozícii sú samostatné spálne. K dispozícii je aj trezor a minibar. K dispozícii je tiež chladnička, minichladnička a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. K dispozícii je tiež telefón, TV s plochou obrazovkou s káblovým príjmom, rádio, budík a WiFi. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou je k dispozícii sušič vlasov. Špeciálny komfort v kúpeľniach zaisťujú kozmetické výrobky. Je možné si zarezervovať bezbariérové izby. Dom ponúka rodinné a nefajčiarske izby.

Šport/zábava:
Osviežujúce osvieženie sľubujú 3 vonkajšie bazény. Osviežujúce nápoje v bare pri bazéne a príjemný relax vo vírivke najlepšie naladia všetky vodné krysy. Ležadlá pod slnečníkmi na slnečnej terase pozývajú k odpočinku. Ak nechcete pri cestovaní vynechať šport, ubytovanie ponúka golf. Vodné lyžovanie, windsurfing, plavba na banáne, plachtenie, jazda na kajaku, šnorchlovanie a potápanie sú tiež k dispozícii pre nadšencov vodných športov. Posilňovňa, biliard a aerobik sú súčasťou hotelových športových a rekreačných zariadení. Wellness centrum ponúka kúpele, kozmetický salón a masáže. Zábavný program zahŕňa animačný program a detský klub.

Jedlá:
Možnosti stravovania zahŕňajú 2 reštaurácie, jedáleň a bar. Je možné si objednať ubytovanie s raňajkami, polpenziu a plnú penziu. Podávajú sa raňajky, obedy a večere. Na výber sú nealkoholické nápoje.

Kreditné karty:
Akceptované sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

upozornenie:
Dostanete službu, ktorú ste si špeciálne zarezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izby atď.). Ak nie sú prijaté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s raňajkami (alebo bez stravy) v kategórii štandardnej izby.
Voliteľné využitie hotelových zariadení (napr. solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a platí sa na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V niektorých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Výšku určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že náš balík dovoleniek vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu