St. Peters Bay

načítavam...
Miesto:
Ďalej len "svätého Petra Bay" víta cestujúci v St. Peter, Barbados.

Vlastnosti:
Hotel ponúka 57 izieb. Recepcia je v prevádzke 24 hodín. Výťahom na rôznych úrovniach v dome môže byť dosiahnutý. Šatňa, trezor a zmenáreň sú k dispozícii vo forme dostupných služieb. Cez Wi-Fi, hostia majú prístup na internet vo verejných priestoroch. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku ubytovanie. Medzi ďalšie vybavenie patrí bezpečnosť 24 hodín denne, stráženie detí, požičovňa áut, transfery, práčovňa, kaderníctvo a stránky služby. Aktívny cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli určite ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
Vo väčšine izieb má balkón k dispozícii. Prístelky môžu byť vyžadované. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. Rôzne komunikačné a zábavné sú zaručené komfortné zariadenia s prístupom na internet, TV a Wi-Fi. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu.

Šport/Zábava:
Osviežujúci občerstvenie zabezpečuje vonkajšie bazénový komplex. Pohodlná lehátka sú k dispozícii na terase. pool/snack bar. Hotel ponúka tenis, golf, putting green a jazda na koni možnosti pre outdoorové športy. Vodné lyžovanie, vodné lyžovanie, banán plavby loďou, kanoistika, plachtenie, katamarán, potápanie a aqua fitnes a vodné športy fanúšikovia dostali svoje peniaze. Posilňovňa a aerobik sú súčasťou športových a rekreačných zariadení v dome. V obytných priestoroch, rôzne kúpeľné služby, ako sú kúpele, kozmetický salón, ponúka masáže a hydroterapiu. Medzi ďalšie vybavenie patrí zábavný program pre deti s mnohými aktivitami.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako je jedáleň a bar. Na uvarené raňajky, obed a večera návnady s pestrou gastronómiou (obedy a večere výber z jedálneho lístka). Bezlepková jedlá a vegetariánske pokrmy sú varené na objednávku. Okrem toho, piknik a občerstvenie.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

 

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu