St. Peters Bay

načítavam...
Umiestnenie:
Tento hotel sa nachádza v meste St. Peter a najbližšie letisko je Barbados - Bridgetown (BGI).

Zariadenie:
V tomto hoteli je k dispozícii 57 izieb s výťahom a 24-hodinovou recepciou. K vybaveniu patrí šatňa, trezor a zmenáreň. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom siete WLAN. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu pod holým nebom. Tí, ktorí prídu autom, ich môžu zaparkovať na parkovisku pri ubytovaní. Medzi ďalšie možnosti patrí 24-hodinová ostraha, stráženie detí, požičovňa áut, transferová služba, práčovňa, kaderníctvo a služba zvončeka. Aktívni cestujúci, ktorí chcú objavovať okolie na bicykli, ocenia službu požičovne bicyklov.

Ubytovanie:
Väčšina izieb má balkón. Je možné požiadať o prístelky. Trezor je najlepšou ochranou majetku hostí. Vybavenie dopĺňa televízor a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou.

Šport / zábava:
Vonkajší bazén zaručuje osviežujúce osvieženie. Na terase sú k dispozícii pohodlné ležadlá. V snack bare pri bazéne sa podávajú osviežujúce nápoje. Hotel ponúka vonkajšie športy s tenisom, golfom, putting greenom a jazdou na koni. Milovníci vodných športov si prídu na svoje aj pri vodnom lyžovaní, vodnom skútri, plavbe na banáne, kanoistike, plachtení, plavbe na katamaráne, potápaní a aqua fitness. Fitness štúdio a aerobik sú súčasťou športových a rekreačných zariadení v dome. V ubytovaní sú k dispozícii rôzne wellness ponuky, ako sú kúpele, kozmetický salón, masáže a vodoliečebné procedúry. Kým rodičia relaxujú, deti sa môžu zúčastniť pestrého programu hier a zábavy.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, vrátane reštaurácie, jedálne a baru. Teplé raňajky, obedy a večere ponúkajú pestré menu (obedy a večere à la carte). Na požiadanie je možné pripraviť bezlepkové a vegetariánske jedlá. K dispozícii je tiež piknik a občerstvenie.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu