Sandals Royal Barbados

načítavam...
pre páry priamo na pláži v blízkosti pláže vonkajší bazén vodné športy wellness piesočnatá pláž wifi
Hotel Sandals Royal Barbad

Sandále Royal Barbados:

Poloha: Hotel sa nachádza priamo na pláži Maxwell s bielym pieskom v St. Lawrence Gap. Letisko je vzdialené asi 15 minút jazdy.

Vybavenie: Hotel má celkom 338 izieb. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, WiFi (zdarma), 8 reštaurácií (americká, stredomorská, francúzska a ázijská kuchyňa), kaviareň, 4 bary, butiky a obchody a wellness centrum. Na strešnej terase je bazén s nekonečným okrajom, vírivka a strešný bar. Vo vonkajšom areáli sa nachádza 6 sladkovodných bazénov. Ležadlá, slnečníky a osušky sú pri bazéne a na pláži v cene.

Ubytovanie: South Seas Club Level Junior Palm Suite s vonkajšou relaxačnou vaňou má sprchu/WC, fén, žehliacu súpravu, telefón, TV, WLAN (zdarma), trezor, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, minibar, ventilátor, klimatizáciu , posedenie a zariadený balkón alebo terasa s vonkajšou vaňou. Club Level zahŕňa doplnkové služby, ako je samostatná registrácia s nápojom na privítanie, vstup do salónika, izbová služba a prémiový minibar.

Šport/Zábava/Wellness: Fitness centrum, jóga, tenis, šnorchlovanie a potápanie (vrátane zapožičania vybavenia, 1x denne vrátane pre certifikovaných potápačov), paddleboardy, kajakovanie, katamarán, čln s preskleným dnom, plážový volejbal, basketbal, kriket, boccia, šach, stolný tenis, biliard, bowling; Denná animácia a večerná zábava za poplatok: masáže a kúpeľné procedúry.

Ultra all inclusive doska:
  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu alebo a la carte
  • Obedy a večere à la carte (rezervácia nutná možných)
  • 24/7 občerstvenie
  • Vybrané miestne a medzinárodné nealkoholické a alkoholické nápoje 24 hodín denne


Poznámky: Hotel je len pre dospelých a je možné ho rezervovať od 18 rokov. Využívať možno aj zariadenia sesterského hotela Sandals Barbados. Nosenie All Inclusive náramku je povinné. Na večeru sa vyžaduje vhodné oblečenie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu